„JAZZ-Diremta“ pirmąją pergalę šį sezoną pasiekė Šilutėje (statistika)

2014-11-28 21:36

Ketvirtajame kėlinyje galingai spurtavusi Kauno „JAZZ-Diremtos“ (1-16) komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną.

Romualdo Petronio auklėtiniai su Malcolmu Hawkinsu priešakyje svečiuose 88:71 (17:25, 15:18, 21:10, 35:18) nugalėjo „Šilutės“ (7-10) krepšininkus ir nutraukė šešiolikos pralaimėjimų seriją.

Lemiamo ketvirčio viduryje viduryje iš vidutinio nuotolio pasižymėjęs Edgaras Sosnovskis buvo sumažinęs aikštės šeimininkų atsilikimą iki keturių taškų (68:72).

Tačiau tuomet svečiai surinko dešimt taškų iš eilės ir prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei įgijo saugų – 14 taškų pranašumą (82:68), kurio šilutiškiams panaikinti nebepavyko.

„Šilutė“: Nerijus Anglickis 24 (10 atk. kam.), Edgaras Sosnovskis 11, Eivydas Mološčiakas 9, Paulius Semaška 8.

„JAZZ-Diremta“: Malcolmas Hawkinsas 27, Mantvydas Stašelis 19, Juozas Ramanauskas 16, Evaldas Dainys 10, Arūnas Sakalauskas 9.

Visų penktadienio rungtynių rezultatai:

Marijampolės Sūduva-Mantinga  Klaipėdos Nafta-Uni-Akvaservis 73-80   stat »
 Kauno Žalgiris-2  Palangos Palanga 65-80   stat »
 Vilniaus Perlas-MRU  Šakių Zanavykas 83-75   stat »
 Jonavos Petrochema  Vilniaus Vilnius 76-69   stat »
 Šilutės Šilutė  Kauno JAZZ-Diremta 71-88   stat »
 Joniškio Delikatesas  Raseinių Rasai 72-80   stat »
 Molėtų Ežerūnas-Karys  Trakų KK Trakai 70-66   stat »

storas
Kodel nieks neatkreipia demesio i Anglickio kilima!?Tas sluotkotis,Straupio kolosaliu pastangu deka,eme losti.Ir dar kaip!!!
2014-11-29
-1
:)
Ten zaidzia jie su atvirais kontraktais, jei gaus pasiulymu is kitur, tai iseis. Jiems cia puiki proga parodyti ka dar sugeba ir buti pastebetiems, o ne zaisti megeju lygoj.