„Sūduva-Mantinga“ namuose patiesė „Ežerūno-Kario“ krepšininkus (statistika)

2014-12-12 21:24
Nuotr.:

„Sūduva-Mantinga šventė ketvirtą pergalę iš eilės
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Suvalkijos sostinės ekipa namuose 87:76 (17:19, 25:10, 23:23, 22:24) nugalėjo Molėtų „Ežerūno-Kario“ krepšininkus.

Marijampolės ekipa rungtynes pradėjo tokiu startiniu penketu: Aivaras Kvedaravičius, Tautvydas Kliučinykas, Donatas Sabeckis, Marius Valukonis ir Paulius Petrilevičius.

Rungtynės kur kas sėkmingiau prasidėjo „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkams, kurie susitikimą pradėjo šešiais taškais be jokio varžovų atsako (6:0). Kiek vėliau čempionato lyderiai – Molėtų krepšininkai nepasidavė ir po taiklaus Evaldo Baniulio tritaškio priartėjo iki keturių taškų – 13:9. Vis tik kėlinio pabaigoje „Ežerūno-Kario“  krepšininkai po taiklaus Deivido Kumelio metimo persvėrė rezultatą – 17:19.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva-Mantinga“ kilo į šturmą – po keturių Donato Sabeckio taškų paeiliui marijampoliečiai įgijo šešių taškų pranašumą – 32:26. Vėliau nemažinę apsukų šeimininkai pelnė dar šešis taškus ir susikrovė dviženklę persvarą – 38:27.

Trečiajame kėlinyje „Sūduvos-Mantingos“ persvara pasiekė rekordinę – devyniolikos taškų ribą (53:34). Nepaisant to, Molėtų krepšininkai nesutriko ir ėmė sparčiai mažinti atsilikimą. Po Gintauto Matulio tritaškio sūduviečių pranašumas sumenko iki keturiolikos – 56:42. Po šio išpuolio šeimininkams pavyko kiek stabilizuoti situaciją bei išlaikyti solidų pranašumą, kurį paskutinę trečiojo kėlinio sekundę taikliu tritaškiu kiek sumažino Evaldas Baniulis – 65:52.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Ežerūno-Kario“ krepšininkams niekaip nepavyko pralaužti aktyvios marijampoliečių gynybos, o tuo pasinaudoję pastarieji dar kartą padidino turėtą persvarą iki devyniolikos taškų – 75:56. Toks deficitas Molėtų krepšininkams pasirodė per didelis ir „Sūduvos-Mantingos“ ekipa šventė užtikrintą pergalę – 87:76.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Petrilevičius (10 atk. kam.) ir Paulius Abramavičius po 16, Donatas Sabeckis (8 atk. kam.) 14, Aivaras Kvedaravičius 11,  Tautvydas Kliučinykas ir Maksim Shustau po 9.

„Ežerūnas-Karys“: Gintautas Matulis 17, Evaldas Baniulis 16, Žygimantas Šeštokas 12.