Kauno derbyje – užtikrinta „Žalgirio“ dublerių pergalė (statistika)

2014-12-12 22:00
Nuotr.:

23 taškus įmetęs Paulius Valinskas nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias
Nuotr. FIBA Europe/R.Koksarovs
Kauno „Žalgirio“ dubleriai (10-11) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse 109:76 (26:16, 26:26, 31:12, 26:22) susitvarkė su Kauno „JAZZ-Diremta“ (2-19) krepšininkais.

Namuose žaidęs „Žalgirio“ jaunimas jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (26:16), o po didžiosios pertraukos ėmė triuškinti varžovus bei ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo net 37 taškų pranašumą (103:66).

Taškus pelnė visi nugalėtojų gretose ant parketo pasirodę krepšininkai, o iš jų net 6 surinko dviženklę taškų sumą. Šeimininkai tritaškius mėtė net 70 procentų taiklumu (14/20), o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 37:21.

„Žalgiris-2“: Paulius Valinskas 23, Martynas Echodas 15, Martynas Varnas 14, Alehas Kojenetsas 11.

„JAZZ-Diremta“: Evaldas Dainys (8 rez. perd.) ir Malcolmas Hawkinsas po 16, Gintautas Kybartas 15.