Lillardo tritaškiai nokautavo „Thunder“ (video, statistika)

2014-12-24 06:47
Damianas Lillardas įveikia Russello Westbrooko gynybą
Nuotr. AP – Scanpix

Įspūdingą pergalę švenčių išvakarėse iškovojo Portlando „Trail Blazers“ (23-7) komanda. Ji praėjusią naktį svečiuose per pratęsimą 115:111 (19:26, 35:17, 19:30, 25:25, 17:13) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ (13-16).

„Blazers“ įpusėjus ketvirtam kėliniui atsiliko 13 taškų deficitu (78:91), tačiau LaMarcuso Aldridge'o ir Damiano Lillardo vedama Portlando komanda spurtavo ir po Lillardo tritaškio, likus žaisti 3 sekundes, išlygino rezultatą – 98:98.

Per šią atkarpą Lillardas surinko 11 taškų, o Aldridge'as – 9.

Pratęsime prie jų prisijungė Wesley Matthewsas, pelnęs 5 taškus iš eilės, aštuntą savo tritaškį smeigė Lillardas ir „Blazers“ nutolo – 111:106. „Thunder“ nebesugebėjo atsilikimo panaikinti.

Lillardas pelnė 40 taškų ir tai buvo antras kartas per ketverias rungtynes, kai jis peržengė šią ribą. Praėjusią savaitę jis įmetė 43 taškus į San Antonijaus „Spurs“ krepšį.

„Thunder“, kurie trečias rungtynes iš eilės žaidė be čiurną susižeidusio Kevino Duranto, negelbėjo nė 40 taškų pelnęs Russellas Westbrookas. Pratęsime jis buvo priverstas palikti aikštę dėl išnaudoto pražangų limito.

Tai buvo ketvirtas kartas Westbrooko karjeroje, kai jis surinko 40 taškų, tačiau pirmas, kai jo komanda tokiu atveju pralaimėjo.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 40 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Reggie Jacksonas 21 (9 atk. kam.), Serge'as Ibaka 16, Anthony Morrow 10.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 40 (8/12 trit., 11 rez. perd., 6 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge'as 25 (9/27 dvit., 9 atk. kam.), Wesley Matthewsas 22.