CSKA savo aikštėje nugalėjo „Laboral Kutxa“ (video, statistika)

2015-01-08 20:59
Nuotr.:

Sonny Weemsui iki dvigubo dublio pritrūko dviejų atkovotų kamuolių
Nuotr. RIA Novosti – Scanpix
Dviženklę persvarą išbarstę Maskvos CSKA (2-0) komandos krepšininkai mačo iniciatyvos iš savo rankų neišleido ir Eurolygos „Top 16“ etape įsirašė antrąją pergalę iš eilės.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai F grupės susitikime savo žiūrovų akivaizdoje 99:90 (26:20, 27:16, 18:26, 28:28) įveikė Vitorijos „Laboral Kutxa“ (0-2) žaidėjų pasipriešinimų.

Maskvos komanda trečiojo kėlinio viduryje po Sonny Weemso taiklaus tolimo šūvio turėjo įtikinamą – 17 taškų pranašumą (59:42), bet jo aikštės šeimininkams išlaikyti nepavyko.

Svečiai iš Ispanijos tuomet laimėjo atkarpą 9:2, iš pradžių sumažino savo atsilikimą iki dešimties taškų, o po to ir iki vienženklio skaičiaus (60:69).

Ketvirtojo kėlinio viduryje iš toli pataikęs Darius Adamsas priartino „Laboral Kutxa“ prie CSKA ir sugrąžino intrigą į rungtynes, tačiau Vitorijos klubo žaidėjams perlaužti mačo eigos savo naudai nepavyko (77:81).

Po minutės pertraukėlės į aikštę sugrįžę maskviečiai surengė galingą spurtą 13:1 ir galutinai palaidojo „Laboral Kutxa“ krepšininkų šansus pakovoti dėl pergalės (94:78).

CSKA: Sonny Weemsas 22 (8 atk. kam.), Milošas Teodosičius 18, Nando De Colo 17 (8 rez. perd.), Andrejus Voroncevičius 13, Aleksandras Kaunas 12.

„Laboral Kutxa“: Mike'as Jamesas 19, Kimas Tillie 14, Tornike Shengelia 11, Fabienas Causeuras 10, Coltonas Iversonas 10.