„Pieno žvaigždės“ mačo pabaigoje palaužė galingai žaidusio Kupšo ekipą

2015-01-14 20:25

Pasvaliečius į pergalę vedė 24 taškus pelnęs Laimonas Kisielius
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Sunkią pergalę Baltijos krepšinio lygoje pasiekė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (7-2). A grupės lyderių akistatoje pasvaliečiai namuose 84:77 (19:16, 22:23, 22:23, 21:15) pranoko Talino „Kalev/Cramo“ (6-3) su Mindaugu Kupšu.

Visų rungtynių metu vyko atkakli kova, o lemiama buvo ketvirtojo kėlinio pabaiga. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 6 minutes „Kalev/Cramo“ dar pirmavo 75:70, tačiau likusią mačo dalį Pasvalio ekipa sužaidė tarsi iš natų.

Žygimanto Skučo, Laimono Kisieliaus, Aido Viskonto, Michaelo Dixono ir Tauro Jogėlos metimų dėka „Pieno žvaigždės“ laimėjo paskutinę rungtynių atkarpą 14:2 ir šventė pergalę.

Kupšas Estijos ekipos gretose buvo rezultatyviausias. Lietuvis per 26 minutes į „Pieno žvaigždžių“ krepšį įmetė 18 taškų (8/11 dvitaškiai, 2/5 baudos), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, 3 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 24, Alexas Oriakhi 13, Tauras Jogėla 11 (10 atk. kam.), Evaldas Kairys 8.

„Kalev/Cramo“: Mindaugas Kupšas 18 (9 atk. kam.), Rolandas Freimanis 17, Armandas Škelė 13.