„Juventus“ įveikė Mažučio ir Želionio komandą bei tapo geriausia BBL reguliariojo sezono ekipa (video)

2015-01-21 22:33

Utenos „Juventus“ krepšininkai BBL reguliariajame sezone patyrė tik vieną nesėkmę
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Utenos „Juventus“ (7-1) klubas laimėjo vieną svarbiausių iki šiol žaistų šio sezono dvikovų. Trečiadienį Dainiaus Adomaičio auklėtiniai Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse savo aikštelėje 92:80 (22:18, 22:20, 27:19, 21:23) įveikė Liepojos „Liepaja/Triobet“ (6-2) komandą su Andriumi Mažučiu bei Edgaru Želioniu ir tapo ne tik C grupės nugalėtoja, bet ir geriausia reguliariojo sezono ekipa.

Turnyro aštuntfinalyje uteniškiai susitiks su Rygos „Barons kvartals“ klubu. Kiekviename atkrintamųjų varžybų etape bus žaidžiama po du mačus.

Edgaro Želionio nesportine pražanga prasidėjusiame trečiajame kėlinyje uteniškiai įgijo dviženklę persvarą (48:38), bet Liepojos krepšininkai, daugiausiai Andriaus Mažučio pastangų gynyboje dėka, dar sykį sumažino atsilikimą iki šešių taškų – 46:52.

Visgi kėlinio pabaigoje „Liepaja/Triobet“ ekipos vyr. treneris Uvis Helmanis buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję Utenos krepšininkai prieš lemiamas dešimt minučių gerokai nutolo – 71:57.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje penkis taškus pelnė „Juventus“ komandos naujokas Ovidijus Varanauskas, dvitaškį pridėjo Kulvietis ir uteniškių atotrūkis vėl pasiekė penkiolikos taškų ribą – 80:65. Per likusį laiką situacija aikštelėje jau kardinaliai nepakito ir Utenos klubas iškovojo pergalę rezultatu 92:80.

„Juventus“ klube debiutavęs Varanauskas per 22 minutes pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 3 sykius suklydo, išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą ir surinko 8 naudingumo balus.

Mažutis aikštėje praleido 32 minutes, pasižymėjo 5 taškais (1/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius, 4 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 6 naudingumo balus.

Želionis per 21 minutę pelnė 7 taškus (3/5 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, po 3 kartus prasižengė bei suklydo ir surinko 7 naudingumo balus.

Nugalėtojams 24 taškus pridėjo Saulius Kulvietis (5/6 tritaškiai), 15 – Edgaras Stanionis (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 2/2), 11 – Arvydas Šikšnius, po 9 – Simas Buterlevičius ir Rashaunas Broadusas.

Svečių gretose išsiskyrė Marekas Jurevičius (22 tšk.), Arnoldas Helmanis (19 tšk., dvitaškiai 8/9) bei Gintas Antropas (10 tšk.).