„Vilnius“ po atkaklios kovos palaužė „Šilutę“ (statistika)

2015-01-24 18:30

Svarbiausią mačo metimą pataikė Augustas Šuliauskas
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Sudėtingą ir retą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo „Vilniaus“ (7-20) klubas, kuris išvykoje 76:75 (20:29, 24:11, 15:16, 16:20) įveikė „Šilutę“ (10-19).

Pergalingu sostinės ekipai tapo Augusto Šuliausko tolimas metimas, pataikytas iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei minutei. Po jo „Vilnius“ įsiveržė į priekį 76:73.

Likus žaisti minutę Edgaras Sosnovskis dvitaškiu sumažino skirtumą (75:76), o paskutinės minutės metu šeimininkai turėjo dar tris galimybes persverti rezultatą, tačiau nė viena iš jų nepasinaudojo ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

„Vilnius“: Jermaine‘as Love‘as 15 (11 atk. kam.), Augustas Šuliauskas 13, Pranas Skurdauskas 12, Saulius Dumbliauskas 11.

„Šilutė“: Evaldas Šaulys 21, Edvinas Alunderis 18, Kostas Jonuška 12, Bryce‘as Cartwrightas ir Edgaras Sosnovskis po 8.