Penktąją sezono pergalę „JAZZ-Diremta“ iškovojo prieš „Rasus“ (statistika)

2015-01-24 18:45

Sėkmingas rungtynes sužaidė Vaidas Trepočka
Nuotr. Lina Paulauskaitė/NKL arch.
Šeštadienį (01.24) Kaune susitiko NKL autsaiderė „JAZZ-Diremta“ (5-24) ir išvakarėse pergalę Joniškyje iškovoję Raseinių „Rasai“ (13-16). Kovingai žaidę kauniečiai prieš svečius iš Raseinių laimėjo 85:78 (13:22, 25:15, 24:17, 23:24).

„JAZZ-Diremtai“ tai buvo penktoji pergalė per 29 rungtynes. Tiek pat mačų sužaidę raseiniškiai savo sąskaitoje turi 13 pergalių.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 5 minutėms komandas skyrė 10 taškų (77:67). Raseiniškiai spurtavo 7:2 ir taškų skirtumą sumažino iki poros taiklių metimų (79:74). Tačiau paskutinę rungtynių minutę sėkmingiau sužaidė šeimininkai, keturiais tiksliais baudų metimais įtvirtinę pergalę.

„JAZZ-Diremta“: Vaidas Trepočka 22 (11 atk. kam.), Arūnas Sakalauskas 17, Evaldas Dainys 13, Malcolmas Hawkinsas 12.

„Rasai“: Giedrius Kurtinaitis 20, Karolis Guščikas 19 (13 atk. kam.), Justas Petkevičius 14, Gediminas Butkus 9.