„Fenerbahce Ulker“ paskutinėmis sekundėmis įrodė pranašumą prieš „Laboral Kutxa“ (video, statistika)

2015-02-06 21:57

Nemanja Bjelicos baudų metimai išplėšė Stambulo ekipai pergalę
Nuotr. AFP – Scanpix
Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygos „Top 16“ etape iškovojo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (4-2). Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose po dramatiškos kovos 91:90 (20:21, 25:22, 26:22, 20:25) įveikė Vitorijos „Laboral Kutxa“ (2-4) krepšininkus.

„Fenerbahce Ulker“ trečiajame kėlinyje sugebėjo spurtuoti 18:3 ir įgyti solidų 15 taškų pranašumą – 63:48.

„Laboral Kutxa“ suskubo atsitiesti ir jau to paties ketvirčio pabaigoje priartėjo 64:69 ir sugrąžino į rungtynes intrigą, kuri išsilaikė iki paskutiniųjų sekundžių.

Iki mačo pabaigos likus pusantros minutės šeimininkai dar pirmavo 89:85, tačiau tuomet 5 taškus iš eilės pelnęs Vitorijos ekipos gynėjas Mike‘as Jamesas persvėrė rezultatą – 90:89.

Lemiamą žodį šiame susitikime tarė Nemanja Bjelica, kuris, likus žaisti 13 sekundžių, išprovokavo Davio Bertanio pražangą ir, realizavęs du baudų metimus, vėl išvedė turkus į priekį – 91:90.

Baskai turėjo dar dvi galimybes išsigelbėti, tačiau jomis nepasinaudojo. Iš pradžių tritaškio nepataikė Jamesas, o paskutinėmis sekundėmis tikslo nepasiekė ir Bertanio metimas.

„Fenerbahce Ulker“: Andrew Goudelockas 19, Nemanja Bjelica 14 (15 atk. kam.), Emiras Preldžičius 13, Janas Vesely 12, Bogdanas Bogdanovičius 11.

„Laboral Kutxa“: Fernando San Emeterio 15, Davis Bertanis ir Mike‘as Jamesas po 14, Tornike Shengelia 11, Darius Adamsas 10.