Nerezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusi „Sūduva-Mantinga“ parklupdyta Trakuose (statistika)

2015-02-13 20:27
Nuotr.:

Tautvydas Pipiras į suvalkiečių krepšį įmetė 16 taškų
Nuotr. kktrakai.lt
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (21-12) nesugebėjo rasti kelių „Trakų“ krepšio link. Nerezultatyviausias sezono rungtynes sužaidę Marijampoliečiai svečiuose 64:51 (10:15, 14:7, 23:12, 17:17) buvo priversti pripažinti „Trakų“ (20-12) krepšininkų pranašumą.

„Sūduvai-Mantingai“ šiose rungtynėse vis dar negalėjo padėti traumas besigydantys Marius Valukonis ir Paulius Abramavičius.

Marijampoliečiai rungtynes pradėjo be didesnių nesklandumų – šeimininkų komandos aukštaūgis Calebas Suttonas mačą atidarė taikliu tolimu metimu, tačiau Pauliaus Petrilevičiaus ir Donato Sabeckio vedami svečiai kaip mat spurtavo 13:2 ir įgijo aštuonių taškų persvarą – 5:13. Vis tik netrukus „Trakams“ pavyko nežymiai stabilizuoti padėtį ir iki ketvirčio pabaigos prie varžovų priartėti iki penkių taškų – 10:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo aštuoniais paeiliui šeimininkų komandos taškais ir po dviejų Igno Ramašausko dvitaškių Trakų klubas persvėrė rungtynių svarstykles – 18:15. Prieš ilgąją pertrauką sūduviečiams trumpam pavyko atstatyti savo pranašumą, tačiau Dovis Bičkauskis pelnė keturis taškus iš eilės ir komandos ilsėtis išėjo jas skiriant dviejų taškų skirtumui – 24:22.

Trečiojo ketvirčio pradžioje, po Mindaugo Remino tritaškio, Arvydo Straupio auklėtiniams pavyko įgyti šešių taškų pranašumą – 30:24. Tačiau netrukus, po sėkmingų Petrilevičiaus ir Kvedaravičiaus išpuolių marijampoliečiai priartėjo iki minimumo – 32:31. Nepaisant to, „Trakams“ dar kartą pavyko perlaužti įvykių eigą sava linkme – 13:0 spurtavę aikštelės šeimininkai susikrovė keturiolikos taškų persvarą (45:31).

Nors ketvirtąjį kėlinį „Sūduva-Mantinga“ ir pradėjo laimėdama atkarpą 8:3 ir prie varžovų priartėjo iki aštuonių taškų, tačiau NKL vicečempionai čia pat atsakė penkiais taškais iš eilės ir susigrąžino dviženklį pranašumą – 55:42. Per likusį laiką Trakų krepšininkai savo persvaros nebepaleido ir šventė užtikrintą pergalę – 64:51.

„Trakai“: Tautvydas Pipiras 16, Ignas Ramašauskas 14, Dovis Bičkauskis 13, Mindaugas Reminas 9 (8 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Petrilevičius 18 (11 atk. kam.), Donatas Sabeckis 10, Aivaras Kvedaravičius 7.