Marijampoliečiai pyktį išliejo ant „Ežerūno-Kario“ (statistika)

2015-02-28 18:32

Aurimas Kieža prie įspūdingos marijampoliečių pergalės pridėjo 18 taškų

Pirmosiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitgalio rungtynėse nusileidę Vilniaus „Perlui-MRU“,  Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (23-14) krepšininkai  pyktį išliejo ant Molėtų „Ežerūno-Kario“ (23-13), išvykoje nugalėję 95:65 (21:23, 27:16, 24:11, 23:15).

Persverti rezultatą marijampoliečiams pavyko antrojo kėlinio pradžioje, kuomet po Tautvydo Kliučinyko inicijuoto spurto svečiai įgijo penkių taškų pranašumą – 23:28. Prieš ilgąją pertrauką svečių persvara padidėjo iki 9 taškų (48:39), o trečiojo kėlinio viduryje marijampoliečiai spurtavo 18:2 ir nutolo nebepavejamai.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 18, Paulius Petrilevičius 18, Paulius Kleiza (5 rez. perd.) 13, Rokas Čepanonis 12, Tautvydas Kliučinykas 12 ir Aivaras Kvedaravičius 12 (4/4 trit.), Donatas Sabeckis 8.

„Ežerūnas-Karys“: Evaldas Baniulis 23, Eimantas Narušis 8, Raimundas Ambrulaitis 8, Tomas Galeckas 7.