Karjeros rungtynes sužaidęs Westbrookas pratęsė trigubų dublių seriją (video, statistika)

2015-03-05 07:21

Russellas Westbrookas ir toliau rungtyniauja nesulaikomai
Nuotr. AP-Scanpix
Russellas Westbrookas ketvirtose rungtynėse iš eilės pasižymėjo trigubu dubliu, o Oklahomos „Thunder“ (34-27) kovoje su pratęsimu 123:118 (37:34, 19:25, 28:31, 26:20, 13:8) namuose įveikė Filadelfijos „76ers“ (13-48).

Aikštės šeimininkus pribloškė vienų iš lygos autsaiderių galingas startas 32:17, tačiau netrukus trijų minučių atkarpą „Thunder“ laimėjo 20:2 ir išsiveržė į priekį (37:34).

„76ers“ nesutriko ir antrajame kėlinyje toliau rodė užtikrintą žaidimą. Po 24 minučių krepšinio svečiai pirmavo 59:56.

Po ilgosios pertraukos Filadelfijos ekipa surengė labai galingą spurtą ir pirmavo 75:60. Iki kėlinio pabaigos „Thunder“ įstengė priartėti (84:90).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo aikštės šeimininkų spurtu 10:0. Po keturių iš eilės Westbrooko taškų likus žaisti dvi minutes „Thunder“ pirmavo 108:99. „76ers“ sugebėjo panaikinti deficitą. Pratęsimą išplešė Jasono Richardsono tritaškis (110:110).

Pratęsimo metu Westbrookas pelnė 10 taškų, D.J. Augustinas pridėjo tritaškį ir „Thunder“ iškovojo sunkią pergalę 123:118.

Ketvirtuoju trigubu dubliu iš eilės pasižymėjęs Westbrookas sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą. „Thunder“ įžaidėjas pelnė 49 taškus (16/33 metimai, 16/20 baudos), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Westbrookas tapo pirmuoju žaidėju po Michaelo Jordano, surinkusiu trigubą dublį keturiuose mačuose paeiliui. NBA legenda tai padarė 1989-aisiais.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 49 (16 atk. kam., 10 rez. perd.), Dionas Waitersas 20 (10 atk. kam.), D.J. Augustinas 17, Anthony Morrow 11.

„76ers“: Isaiah Canaanas 31, Jasonas Richardsonas 29, Lucas Mbah a Moute 18, Jerami Grantas 14.