Anužio dvigubas dublis pažymėtas „Palangos“ pergale aštuntfinalyje (statistika)

2015-03-17 20:08

Deividas Anužis buvo sunkiai sustabdomas
Nuotr. A. Reivyčio nuotr.
Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalyje pasiekė Deivido Anužio vedama „Palangos“ komanda, kuri trečiajame tarpusavio mače savo aikštėje 85:79 (16:13, 24:24, 21:18, 24:24) pranoko Joniškio „Delikateso“ krepšininkus.

Serijoje iki trijų pergalių „Palanga“ išsiveržė į priekį 2-1. Ketvirtasis serijos susitikimas bus žaidžiamas ketvirtadienyje Joniškyje.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Paulius Klemas smeigė tritaškį bei sumažino svečių atsilikimą iki minimalaus (79:77).

Tada pražangų taktikos besiėmę joniškiečiai neleistinai stabdė varžovus, siekdami išsaugoti kuo daugiau laiko.

Erikas Kubilius pataikė keturis baudų metimus iš eilės, Šarūno Kulevičiui atsakyti taikliu tolimu metimu nepavyko bei „Palangos“ pergalę galutinai įtvirtino baudų metimus realizavęs Anužis.

Pastarajam šis mačas buvo įspūdingas. Gynėjas per 36 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 12 pražangų bei surinko 39 naudingumo balus.

„Palanga“: Deividas Anužis 23 (10 atk. kam.), Travisas Garrisonas 15 (8 atk. kam.), Adomas Drungilas 13, Erikas Kubilius 13, Povilas Šakinis 10.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 19, Šarūnas Kulevičius 18, Nerijus Anglickis 17, Mantas Pukinskas 10, Mantas Kadzevičius 17.