„Hawks“ po atkaklios kovos antrą kartą įveikė „Nets“ (video, foto, statistika)

2015-04-23 06:45

Rytų konferencijos lyderiai, Atlantos „Hawks“ krepšininkai, išsaugojo namų aikštės pranašumą serijoje su Bruklino „Nets“ ir svečių teritoriją keliaus pirmaudami serijoje 2-0. Permainingose NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynėse namie „Hawks“ laimėjo 96:91 (29:24, 21:23, 25:20, 21:24).

Antrajame ketvirtyje spurtu varžovus nustebinę „Nets“ krepšininkai išsiveržė į priekį (42:36), bet kėlinį geriau užbaigė Atlantos atstovai ir po dviejų ketvirčių pirmavo 50:47.

Sėkmingo trečiojo kėlinio metu „Hawks“ pasididino persvarą – 75:67. Ketvirtajame kėlinyje „Hawks“ pirmąsyk įgijo dviženklę persvarą (84:73).

Svečiai neketino pasiduoti ir priešpaskutinė kėlinio minutė startavo „Hawks“ pirmaujant tik minimaliai (90:89).

Vis tik paskutinė minutė Bruklino ekipai buvo nerezultatyvi, o „Hawks“ krepšininkai pataikė keturis baudų metimus ir laimėjo 96:91.

„Hawks“: Paulas Millsapas 19, Kyle‘as Korveris 17, Jeffas Teague'as 16, Alas Horfordas 14 (13 atk. kam.), Dennisas Schroderis 12.

„Nets“: Jaretas Jackas 23, Brookas Lopezas 20, Joe Johnsonas 19, Alanas Andersonas 13.