Svarus Javtoko indėlis į triuškinančią „Panathinaikos“ pergalę

2007-03-19 10:57

Graikijos pirmenybėse lengvą pergalę iškovojo titulą ginantys Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai. Ramūno Šiškausko bei Roberto Javtoko ekipa namie 107:77 (28:13, 21:16, 20:30, 28:18) sutriuškino Atėnų „Panellinios“ klubą.

Prie „Panathinaikos“ pergalės svariai prisidėjo Javtokas. 211 cm ūgio vidurio puolėjas per 22 minutes surinko 8 taškus (4/6 dvitaškių, 0/1 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, 3 sykius suklydo bei dukart pažeidė taisykles.

Šiškauskas dėl praėjusią savaitę patirtos kojos traumos nerungtyniavo

„Panathinaikos“: Dimitris Papanikolaou 18, Milošas Vujaničius ir Dimitris Diamantidis po 13, Sani Bečirovičius 12 ... Robertas Javtokas 8 (13 atk. kam.).

„Panellinios“: Anthony Goldwire‘as 20, Nikos Ekonomou ir Soti Karapostolou po 14, Niko Argiropoulos 10.

•

Kiek netikėtą pergalę pasiekė Salonikų „Aris“ krepšininkai. Salonikų ekipa namie 70:59 (24:19, 16:10, 15:19, 15:11) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

Simonas Serapinas aikštelėje išbuvo vos 24 sekundes ir per jas pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškių).

Sveikstantis po Achilo sausgyslės traumos Arvydas Macijauskas „Olympiakos“ ekipai vis dar padėti negali.

„Aris“: Jeremiah Massey 21 (11 atk. kam.), Terrelas Castle‘as 20, Alexas Scalesas 9 ... Simonas Serapinas 2.

„Olympiakos“: Andrija Žižičius 12, Scoonie Pennas 11, Christos Harisis 8.

Čempionate pirmauja „Panathinaikos“ krepšininkai, kurie per 21 mačą iškovojo 19 pergalių. „Aris“ bei Olympiakos“ su 17 pergalių per 21 rungtynes dalijasi 2-3 vietas.