Lemiamu metu 15 taškų deficitą panaikinę kinai šventė pergalę (video)

2015-09-24 16:58
Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Antrąją pergalę Azijos čempionate iškovojo namuose rungtyniaujanti Kinijos rinktinė (2-0), kuri 76:73 (14:27, 19:17, 18:16, 25:13) įveikė Pietų Korėjos komandą (1-1).

Trečiojo kėlinio pabaigoje Pietų Korėjos krepšininkai dar pirmavo 60:42, tačiau tuomet kinai pelnė 9 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki 51:60.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Pietų Korėjos rinktinė ir vėl padidino savo persvarą (66:51), bet tada kinai laimėjo atkarpą 10:0 ir priartėjo 61:66.

Kiniečiai neketino sustoti – jie ir toliau tirpdė varžovų persvarą, o prasidėjus lemiamai ketvirčio minutei persvėrė rezultatą – 72:71. Vėliau jie pridėjo dvitaškį (74:71) bei dvi baudas ir pasiekė pergalę.

Kinija: Zhou Qi 21 (9/14 dvit., 8 atk. kam.), Yi Jianlianas 20 (11 atk. kam.), Zhou Pengas 14.

Pietų Korėja: Donggeunas Yangas 24 (10 atk. kam.), Sungmin Cho 14 (3 rez. perd.), Seounghyunas Lee 12 (4 atk. kam.).