„Petrochema-Dextera“ NKL starte įveikė „Delikatesą“ (statistika)

2015-10-02 20:33

Naująjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pergale pradėjo Kęstučio Naruševičiaus treniruojamas Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ (1-0) klubas. Jonaviečiai savų žiūrovų akivaizdoje 73:60 (19:13, 19:14, 17:12, 18:21) įveikė Joniškio „Delikatesą“ (0-1).

Rungtynių pradžioje jonaviečiai nutolo 7:2 (2 min), tačiau Manto Kadzevičiaus ir Roko Čepanonio vedamas „Delikatesas“ laimėjo trijų minučių atkarpą „sausu“ rezultatu 11:0 ir išsiveržė į priekį 13:7 (5 min). Po tokio šalto dušo atsigavę šeimininkai supančiojo Joniškio klubą kieta gynyba bei kėlinį užbaigė pirmaudami 19:13.

Antrąjį kėlinį taikliu metimu pradėjo Karolis Šarukas, tačiau jau po kelių minučių „Delikatesas“ grėsmingai priartėjo 23:22 (13 min). Naruševičiaus auklėtiniai laiku atkuto bei vedami Tado Sebežiovo puolime pirmąją mačo dalį užbaigė dar vienu spurtu (13:3), susikraudami dviženklį pranašumą 38:27.

Po didžiosios pertraukos jonaviečiai nemažino apsukų puolime 42:27 (21 min). „Delikatesas“ ėmė sėkmingai žaisti gynyboje, tačiau per tris „tuščias“ šeimininkų minutes joniškiečiai priartėjo nežymiai 34:44 (24 min). Savo ruožtu Jonavos klubas atsigavo bei kėlinį užbaigė išsiverždamas rekordine persvara į priekį 55:39.

Į kampą užspausti „Delikateso“ krepšininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje surengė sėkmingų atakų seriją bei priartėjo 46:55 (33 min). Jonaviečius pabudino puolimo šou surengęs Ričardas Verbickas. Krepšininkas pataikė tris tritaškius ir dvitaškį – 66:50 (36 min). Per likusį ketvirčio laiką „Delikatesas“ intrigos nebeatgaivino.

„Petrochema-Dextera“: Ričardas Verbickas 18 (4/6 tritaškių, 7 atk. kam.),  Tadas Sebežiovas 10, Henrikas Vorotnikovas ir Lukas Grabauskas (5 rez. perd.) po 9.

„Delikatesas“: Rokas Čepanonis 24, Mantas Kadzevičius 13, Darius Griškėnas 12 (10 atk. kam.).

Kitas rungtynes Jonavos ekipa žais rytoj, šeštadienį, Vilniuje su vietos „Perlo-MRU“ krepšininkais. Mačo pradžia – nuo 16 val.