Lillardo vedama „Blazers“ įveikė trenerį pagerbusią „Timberwolves“

2015-11-03 07:21
Nuotr.: AP – Scanpix

Damianas Lillardas pelnė 34 taškus ir jo vedama Portlando „Trail Blazers“ (2-2) pasiekė pergalę Mineapolyje, 106:101 (21:34, 32:19, 30:27, 23:21) nugalėdama vietos Minesotos „Timberwolves“ (2-1).

Tai buvo pirmos „Timberwolves“ namų rungtynės ir prieš jas klubas pagerbė kiek daugiau nei prieš savaitę mirusį buvusį klubo trenerį ir prezidentą Flipą Saundersą. Emocingoje ceremonijoje arenos vaizdo kube buvo pademonstruoti įvairūs Saunderos karjeros epizodai, o tai stebėję krepšininkai neslėpė ašarų.

Damian  Lillard
PTS 34 | REB 2 | AS 7 | ST 2 | BS 1
Minesotos ekipa sėkmingai pradėjo rungtynes ir pirmo kėlinio pabaigoje pirmavo net 34:17, tačiau svečiai dar iki ilgosios pertraukos rezultatą išlygino (53:53).

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei „Trail Blazers“ pirmavo 103:101. Ricky Rubio netaikliai atakavo krepšį, jo metimą bandė pataisyti Karlas Anthony Townsas, o pastarojo – Andrew Wigginsas. Šis pelnė taškus, tačiau teisėjai jų neįskaitė dėl pažeistos taisyklės, kai negalima liesti lanko cilindre esančio kamuolio.

„Trail Blazers“ tada realizavo vieną baudą ir „Timberwolves“ dar turėjo galimybę rezultatą išlyginti, tačiau Kevinas Martinas prarado kamuolį ir Portlando ekipa įtvirtino pergalę.

„Timberwolves“: Kevinas Martinas 24, Andrew Wigginsas 16, Ricky Rubio (9 rez. perd., 9 atk. kam.) ir Gorgui Diengas po 12, Karlas Anthony Townsas 11, Zachas LaVine'as 10.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 34, C.J. McCollumas 18, Alas Farouqas Aminu 17 (9 atk. kam.).