Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Jeffersonas susikirto su treneriu

2015-11-06 09:19
Nuotr.: AP – Scanpix

Šarlotės „Hornets“ (2-3) pirmavo 20 taškų persvara, Alas Jeffersonas pataikė beveik viską, ką metė, tačiau tarp jo ir trenerio Steve'o Cliffordo vis tiek įsiplieskė konfliktas.

Mačo su Dalaso „Mavericks“ ketvirtajame kėlinyje Jeffersonas per minutės pertraukėlę akivaizdžiai reiškė savo nepasitenkinimą treneriu. „Hornets“ tuo metu pirmavo 103:83, o galiausiai iškovojo pergalę 108:94.

Keliolika sekundžių trukusio apsižodžiavimo metu nė vienas krepšininkas ar klubo narys nenuramino žaidėjo ar trenerio.

Jeffersonui tai buvo geriausias sezono mačas. Jis pelnė 31 tašką ir pataikė 15 metimų iš 18.