10 tritaškių pataikęs Matthewsas vedė „Mavericks“ į pergalę sostinėje

2015-12-07 07:13

Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Dalaso „Mavericks“ (12-9) gynėjas Wesley Matthewsas sužaidė sėkmingiausias karjeros rungtynes ir atvedė savo komandą į pergalę. Dalaso klubas svečiuose 116:104 (29:28, 26:30, 32:26, 29:20) įrodė pranašumą prieš Vašingtono „Wizards“ (8-10) ekipą.

Wesley  Matthews
PTS 36 | REB 6 | AS 5 | ST 1 | BS 1
JAV sostinės ekipa trečiojo kėlinio pabaigoje dar pirmavo, kai po taiklaus Johno Wallo dvitaškio „Wizards“ turėjo dviejų taškų pranašumą (84:82). Tačiau svečiai spėjo pataisyti savo situaciją ir ketvirtį baigė pelnydami penkis taškus iš eilės (87:84).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje apie save priminė šou pradėjęs Matthewsas – jis smeigė tris tritaškius paeiliui ir savo atstovaujamą ekipą nuo varžovų atitolino iki aštuonių taškų skirtumo (96:88).

Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo lemiamas rungtynių lūžis, po kurio šeimininkai atsigauti nepesugebėjo ir ramiai rungtynes baigę „Mavericks“ krepšininkai iškovojo dvyliktąją pergalę.

Šiame susitikime ryškiausiai spindėjo Wesley Matthewso žvaigždė. Krepšininkas per 41 ant parketo praleistą minutę pataikė net 10 tritaškių ir iš viso pelnė 36 taškus (2/6 dvit., 10/17 trit., 2/2 baud. met.). Gynėjas taip pat atkovojo ir 6 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“: Johnas Wallas 28 (10 rez. perd.), Bradley Bealas 21, Garry Nealas 18, Otto Porteris 15 (11 atk. kam.).

„Mavericks“: Wesley Matthewsas 36, Dirkas Nowitzki 19, Deronas Williamsas (7 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Raymondas Feltonas (10 atk. kam., 6 rez. perd.) po 11, Zaza Pachulia ir Charlie Villanueva po 10.

Matthewso tritaškiai:

LakierkųSiūvėjasMaloniai stebina Dallasas galvojau dugne sedės ir Dirkas dar rodo vaikams kaip reikia žaisti. Nemaloniai stebina wizards iš kurių tikėjaus daugiau,o su tokiu žaidimu ir į playoffsus nepateks

Cia ne Dallas stebina tuom kad virsuje, o praeitu metu lenteles Grandai shuda mala ir yra zemai... Clippers, Rockets, Grizzlies, Thunders. Jei sios komandos zaistu kaip pernai zaide, tai toli uz nugaros paliktu Mavs'us. Pridejus dabartinius 2 lyderius Spurs ir GSW, gautusi 6 neaplenkiamos Mavs'ams komandos. Butu logiska Mavsams kovoti del 7 vietos. Bet kai visus stebina, kai isvardintos 4 komandos prastokai zaidzia, tai Mavsai naturaliai gaunasi top5 :)
2015-12-07
2015-12-07
-2
Pralaimėta labiau buvo dėl praloštos lentos... ištrupėjusi wizz komanda visiškai. Lošia be priekio, Wall gavo truma, neaišku ant kiek rimtą. Vienintelis Beal dar gyvas, bet ir tas vakar buvo gerai prisidaužęs... prieš Miami jiems jokių šansų, įdomu ką bukai pasiūlys...

O Dallas jau tokia komanda, rosteris vien metikai, jei jau eina - tai eina...