Sensacija NKL: „Šilutė“ metus baigė patiesdama „Sūduvą-Mantingą“

2015-12-19 18:13
Nuotr.:

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (18-4) klubui nepavyko 2015-ųjų metų užbaigti pergalingai. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai varžovų arenoje 79:86 (20:20, 18:20, 17:21, 24:25) nusileido „Šilutės“ (10-12) krepšininkams.

Su rimtomis problemomis Marijampolės klubas susidūrė jau trečiojo kėlinio pradžioje – gynybos gniaužtuose uždaryti svečiai niekaip nesugebėjo pasižymėti, o „Šilutės“ ekipa tuo pasinaudojo ir po Aurelijaus Pukelio dvitaškio komandas jau skyrė trylikos taškų skirtumas (51:38).

Visgi sūduviečiai ginklų nesudėjo ir šešių minučių atkarpą laimėję 14:4 aptirpdė savo deficitą vos iki trijų taškų (52:55).

„Sūduvos-Mantingos“ sukilimas buvo užgesintas pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje – po sėkmingų Pukelio ir Edvino Alunderio išpuolių, pamario klubo persvara ir vėl tapo dviženklė (65:55).

Iki lemiamo ketvirčio pabaigos likus dviems minutėms komandas dar skyrė keturiolikos taškų skirtumas, tačiau lengvai pasiduoti neketinę čempionato lyderiai spurtavo 11:3 ir Tautvydui Kliučinykui pataikius baudos metimą suvalkiečiai priartėjo iki šešių taškų (77:83).

Visgi paskutinioji rungtynių minutė į „Sūduvos-Mantingos“ stovyklą atnešė taškų badą. Šilutėje susirinkę sirgaliai lemiamo atvykėlių šturmo neišvydo, o paskutiniuosius marijampoliečių taškus dėjimu pelnęs Donatas Sabeckis džiaugsmu netryško – Marijampolės klubas skausmingai krito Šilutėje

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis 18 (15 atk. kam.), Darius Kibildis 17 Ulysses Thomas III 15, Justinas Olechnavičius 14, Edvinas Alunderis 9 (13 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Daukšys 13, Marius Valukonis, Donatas Sabeckis ir Aurimas Kieža po 12, Dovis Bičkauskis 11, Gintautas Matulis 10.