Mantas Šernius: „Redikas treniruotėse ir gyvenime turi laikytis disciplinos, kol to nebus – jis nežais“

2015-12-19 20:13
Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Pipas

Neseniai Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą papildęs Dovydas Redikas vėl susidūrė su problemomis. „Pieno žvaigždės“ šeštadienį žaidė „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybių mačą su Kėdainių „Nevėžiu“, kurį pats Redikas buvo priverstas stebėti iš šalies, o vietoje jo Mantas Šernius pasitikėjo kitu gynėju Justu Tamuliu.

„Dovydas žino, jog treniruotėse ir gyvenime turi laikytis disciplinos, kol to nebus – jis mano komandoje nežais, – po 85:61 laimėto mačo prieš „Nevėžį“ teigė Šernius.

Be Rediko žaidusios „Pieno žvaigždės“ pergalingą pranašumą prieš Kėdainių ekipos žaidėjus įgijo trečiajame kėlinyje, kada laimėjo įspūdingą atkarpą 18:2 ir susikrovė solidų pranašumą – 58:43, kuris vėliau pasiekė ir 20-ies taškų ribą.

„Šiose rungtynėse, man kaip treneriui, pirmieji du kėliniai patiko daug labiau nei trečias ir ketvirtas, kadangi pirmoji mačo pusė buvo tikrai aukšto lygio, „Nevėžis“ buvo agresyvus tiek gynyboje, tiek puolime. Taip pat jų metikai pataikė tikrai sunkius metimus ir man tas krepšinis patiko.

Po ilgosios pertraukos mano komanda neišlaikė tempo. Mes jį užkėlėme tikrai aukštą ir tuo nuvažiavome į priekį. Varžovai susidūrė su problemomis gynyboje ir tai mums padėjo laimėti“, – tęsė „Pieno žvaigždžių“ treneris.

Varžovų strategas Ramūnas Cvirka po mačo teigė, jog jo komanda žaidė tik kiek daugiau nei du kėlinius, o per likusią mačo dalį tiesiog viskas sugriuvo.

„Rungtynės iš mūsų pusės vyko du kėlinius ir kelias minutes. Žaidėme apylygiai, buvome rungtynėse, tačiau trečiajame ketvirtyje žaidimas sugriuvo. Per vieną kėlinį mes gavome 10 pražangų ir 10 kartų nemetėme į krepšį. 5 kartus mažiausiai prasižengėme puolime ir sugriuvome.

Iš karto matosi, kad žaidėjai šiose rungtynėse charakterio neturėjo. Kai reikėjo, neįmetėme, nebuvo rezultato iš krepšininkų, iš kurių aš tikėjausi“, – komentavo „Nevėžio“ specialistas.