Martynas Pocius: „Laboral Kutxa“ puolimas – fantastiškas“

2015-12-29 18:14

Trečiadienį žygį Eurolygos „Top 16“ etape pradėsiantis Kauno „Žalgiris“ savo aikštėje susikaus su svečiais iš Ispanijos – Vitorijos „Laboral Kutxa“ klubo krepšininkais.

Prieš šią artėjančią dvikovą, žalgirietis Martynas Pocius išskyrė baskų puolimą ir galingai rungtyniautį Ioannį Bourousį.

„Laukia dvikova su solidžia komanda, kurios puolimas – fantastiškas. Bourousis turi labai gerą sezoną bei taip pat kiti žaidėjai yra labai aukšto, tad jie gali smogti per įvairias vietas. 

Žiūrint į statistiką, „Laboral Kutxa“ geriau rungtyniauja namų rungtynėse, dėl to turime išnaudoti savo pranašumą Kaune. Mums prireiks gerų rungtynių ir tik tada galime tikėtis sėkmės. 

Netekus Roberto Javtoko, mums bus sunkiau, tačiau šiuo atveju kiti žaidėjai turės pasitempti ir žengti dar vieną žingsnį į priekį“, – apie būsimą varžovą kalbėjo Pocius.

„Laboral Kutxa“ reguliariajame sezone vidutiniškai per rungtynes pelnydavo po 85,4 taško ir kartu su Madrido „Real“ ekipa pagal šį rodiklį užima trečiąją vietą. 

Vitorijos klubas į kitą etapą pateko iš trečiosios B grupės vietos su 6 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais.

„Žalgirio“ ir „Laboral Kutxa“ dvikova Kaune startuos trečiadienį, 19.45 val.Komentarai:

Jeigu normaliai gynyboje padirbės tai gali ir laimėti, dar plius Kaune loš tai dar vienas pranašumas
2015-12-30
-1
Atsakyti
Iš pradžių buvo prie NBA, dabar viskas gerai, prie Eurolygos :)
2015-12-29
+9
Atsakyti
Prie ko čia šita naujiena prie NBA? Man akys vos neišvarvėjo nuo to atsilikusios lygos komandos. Toj moralines zalos prasysiu.
2015-12-29
+6
Atsakyti
Va čia tai tikrai NBA naujiena :D priskirkit reikiamai skilčiai ;)
2015-12-29
+1
Atsakyti
zalgirio fantastiskesnis.
2015-12-29
-1
Atsakyti

Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.