Jakštas ir Šležas žaidė sėkmingai, o Kazereso klubas šventė pergalę

2016-01-16 16:43
Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Pergalę antroje Ispanijos lygoje iškovojo Kazereso „Patrimonio de la Humanidad“ (9-9) krepšininkai, kure namuose 73:54 (16:14, 15:16, 24:15, 18:9) nugalėjo Prato „CB Juventud“ (4-14) komandą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Rolandas Jakštas, kuris per 23 minutes pelnė 19 taškų (7/10 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud. met.), sugriebė 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 20 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Tautvydas Šležas pasirodė kiek kukliau. Aukštaūgis iš Lietuvos rungtyniavo 21 minutę ir per šį laiką pelnė 8 taškus (4/8 dvit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė Alexas Rosas Padilla, kuris pelnė 19 taškų.