„Pieno žvaigždės“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir praktiškai baigė pasirodymą Europoje

2016-01-20 18:15

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-3) ketvirtajame kėlinyje iššvaistė 14 taškų persvarą ir praktiškai prarado viltis žengti į kitą FIBA Europos taurės etapą.

Manto Šerniaus auklėtiniai trečiadienį savo aikštėje 82:87 (18:14, 25:27, 28:16, 11:30) nusileido Havro STB (3-1) komandai, nors dar po trijų kėlinių pirmavo 14 taškų persvara.

Svečiai ketvirtą kėlinį pradėjo spurtu 17:2 ir po Willie Deane'o tritaškio, likus žaisti pusketvirtos minutės, išsiveržė į priekį 74:73.

Šeimininkai netrukus rezultatą išlygino, tačiau Lawrence'as Hillas, likus žaisti 1 minutę ir 15 sekundžių pataikė tritaškį (80:77) ir STB nuo šios akimirkos nebeatsiliko.

Iš viso per paskutinį kėlinį pasvaliečiai praleido 30 taškų, kai per tris iki tol – 57.

Pasvalio klubas dabar turi tik teorines viltis žengti toliau. Jiems reikės laimėti dvejas likusias rungtynes, revanšuotis „Cibona“ komandai ir tikėtis, kad ji neturės daugiau nei 3 pergalių.

Sėkmingai rungtynes pradėję šeimininkai buvo atitrūkę pirmojo kėlinio viduryje, kai pataikė 3 tritaškius iš eilės ir pirmavo 17:10. Per šią atkarpą du kartus iš toli pasižymėjo Stepas Babrauskas, kartą – Žygimantas Skučas.

Antrajame ketvirtyje pasvaliečiai toliau tęsė tritaškių lietų – dukart iš toli pataikė Skučas, po kartą – Babrauskas ir Justas Tamulis, o po Derricko Low dvitaškio šeimininkai pirmavo 41:31.

Visgi svečiai ketvirčio pabaigoje spurtavo 10:2 ir iš 10 taškų pranašumo beliko 2 taškai.

Iššvaistę persvarą iki ilgosios pertraukos, iš karto po jos pasvaliečiai puolė susigrąžinti tai, ką prarado. Ketvirčio viduryje jie spurtavo 15:2 ir vieno tašką persvarą (49:48) pavertė 14 taškų pranašumu (64:50).

Prieš rungtynes paaiškėjo, kad pasvaliečiams padėti negalės susirgęs Giedrius Staniulis. Susitikimą iš šalies taip pat stebėjo ir rankos traumą besigydantis Jokūbas Gintvainis.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 18, Derrickas Low 16 (8 rez. perd.), Steponas Babrauskas 13, Andrejus Agafonovas 11, Ramone'as Moore'as 10.

STB: Willie Deane'as 23, Michelas Jeanas-Baptiste'as-Adolphe'as 13 (11 atk. kam.), Henry Dugatas 10.

Įspūdinga Havro ekipos krepšininkų ataka:

Gaila, tačiau šiandien DELFI TV transliuotose FIBA Europe Cup turnyro rungtynėse Pasvalyje vietos Pasvalio Pieno žvaigždės patyrė skaudžią nesėkmę prancūzų Havro ekipai 82:87. Ketvirtajame kėlinyje spurtavę varžovai tiesiog siautėjo puolime, to puikus įrodymas svečių surengta įspūūūūūdinga ataka "žemė-oras". :)

Posted by DELFI TV on 2016 m. sausio 20 d.