Andraičio dvitaškis lėmė „Rasų“ pergalę

2016-01-23 17:56
Nuotr.: V.Judickas

NKL pirmenybėse pergalę rezultatyviose rungtynėse iškovojo Raseinių „Rasai“ (9-18), kurie po paskutinėmis sekundėmis pataikyto Simono Andraičio dvitaškio varžovų aikštėje 93:92 (24:24, 19:22, 25:17, 25:29) įveikė Joniškio „Delikateso“ (9-19) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Gabrielis Motonas pataikė tritaškį, po kurio „Rasai“ pirmavo 80:73. Tuomet tritaškiu bei dviem dvitaškiais atsakę „Delikateso“ krepšininkai išlygino rezultatą (80:80).

Prasidėjus paskutinei minutei po Dariaus Griškėno penkių taškų rezultatas vėl buvo lygus (90:90). Svečiai pataikė tik vieną baudą, o Žilvinas Petraitis įmetė dvitaškį ir persvėrė rezultatą „Delikateso“ naudai (92:91).

Tautvydas Paliukėnas galėjo padidinti „Delikateso“ persvarą, bet abu jo baudų metimai skriejo pro šalį. Tuo pasinaudojo svečiai, kurių gretose Andraitis pataikė dvitaškį ir išvedė „Rasus“ į priekį (93:92). Paskutinis Petraičio metimas buvo netikslus ir Raseinių ekipa šventė pergalę.

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 23 (10/11 baudos), Šarūnas Kulevičius 17 (6 atk. kam.), Tautvydas Paliukėnas 15, Mantas Kadzevičius 13.

„Rasai“: Gabrielis Motonas 23 (4/7 trit.), Žydrūnas Kelys 20 (5/5 baudos, 5 rez. perd.), Darius Gricius ir Valdemaras Savostjanovas (6/7 dvit.) po 14, Evaldas Džiaugys 12.