Tautvydo Lydekos ir NBA čempiono tandemas leido Pezaro ekipai sugrįžti į pergalių kelią

2016-01-31 21:42
Nuotr.: Luca Toni
Nuotr. Luca Toni

Keturių pralaimėjimų seriją Italijos lygoje nutraukė Pezaro „Consultinvest“ (6-12) komanda su Tautvydu Lydeka priešakyje.

Aukštaūgis buvo vienas rezultatyviausių, o 32 taškus pelniusio NBA čempiono Austino Daye'o vedama „Consultinvest“ ekipa namuose 76:71 (24:20, 11:28, 16:19, 25:4) laimėjo prieš Varezės „Openjobmetis“ (7-11), kuriai atstovauja Ovidijus Varanauskas.

Susitikimą starto penkete pradėjęs Lydeka aikštėje praleido 35 minutes, per kurias pelnė 13 taškus (6/9 dvitaškiai, 1/4 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 20 naudingumo balų.

Tuo metu nuo suolo pakilęs Varanauskas per 7 minutes taškais nepasižymėjo (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Consultinvest“: Austinas Daye'as 32 (10 atk. kam., 41 naud. bal.), Trevoras Lacey 14, Semajus Christonas 13, Tautvydas Lydeka 13 (13 atk. kam.).

„Openjobmetis“: Maalikas Waynsas 23, Kristjanas Kanguras 11, Rihardas Kuksikas 11, Ramonas Galloway 10.