Matulio, Kiežos ir Daukšio vedama „Sūduva-Mantinga“ – LKF taurės finale

„BasketNews.lt“ korespondentas
2016-02-05 21:27
Nuotr.: BasketNews.lt
Nuotr. BasketNews.lt

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ antrajame LKF taurės pusfinalyje sulaukė netikėto pasipriešinimo iš Klaipėdos LCC krepšininkų, tačiau rungtynių pabaigoje Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai 99:80 vis tik įrodė savo pranašumą.

Sūduviečiai su problemomis susidūrė jau rungtynių pradžioje – pirmajame kėlinyje nežymią persvarą įgiję sūduviečiai antrajame kėlinyje ją galutinai iššvaistė kai sėkmingą atkarpą sužaidusi LCC ekipa išlygino rezultatą (29:29).

Netrukus Ignas Daukšys pataikė iš toli, o Aurimui Kiežai pridėjus dvitaškį, marijampoliečiai susigrąžino nežymų pranašumą (34:29).

Po ilgosios pertraukos sūduviečiai padidino savo atotrūkį iki devynių taškų, tačiau prasidėjęs Igno Fiodorovo benefisas uostamiesčio krepšininkams leido priartėti iki keturių (44:48).

Vis tik Mariaus Kiltinavičiaus kariauna sugebėjo mobilizuotis dar tame pačiame ketvirtyje. Penkiais taškais iš eilės kėlinį užbaigę „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai susikrovė dviženklę persvarą (74:61).

Po krepšiais dominavęs Marijampolės klubas įsisiautėjo ketvirtajame kėlinyje ir savo pranašumą akimirksniu padidino iki dvidešimties taškų (94:74). Toks atotrūkis „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkams leido jaustis užtikrintai ir pergalės iš savo rankų jie nepaleido.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 22, Ignas Daukšys 21, Aurimas Kieža 20, Dovis Bičkauskis 11.

LCC: Ignas Fiodorovas 34, Tadas Kymantas 9.

Marius Kiltinavičius („Sūduvos-Mantingos“ vyr. treneris): „Žinojome, kad jie bus pikti ir norės tai įrodyti. Mes buvome susikaupę ir pirmoje pusėje, vėliau darėme tuos pačius dalykus ir antroje rungtynių dalyje, todėl mums pakako kantrybės. Varžovai pataikė labai sudėtingus metimus“.

Kur zalgiris ir rytas?

--
2016-02-06
kokiu budu sios ketrios komandos papuole i finaline ketvirta kas nors apsviskit cia burtu keliu ar kaip, nieko nesuprantu!!!