Naudingai žaidęs Mačiulis padėjo „Real“ revanšuotis prieš Kurtinaičio kariauną

2016-02-11 20:41

Madrido „Real“ (4-3) klubas iki šiol šį sezoną dar nebuvo prilygęs Rimo Kurtinaičio treniruojamai Maskvos srities „Chimki“ (4-3), tačiau Ispanijos sostinės ekipos revanšo valanda išmušė paties Rusijos klubo teritorijoje.

„Real“ Eurolygos „Top 16“ etapo F grupės rungtynėse svečiuose 93:82 (26:26, 17:24, 28:19, 22:13) įveikė „Chimki“ ir iškovojo ketvirtąją pergalę.

Gustavo  Ayon
PTS 24 | REB 13 | AS 2 | ST 5 | BS 2
Šiame susitikime naudingai rungtyniavęs Jonas Mačiulis rungtynes pradėjo startiniame „Real“ penkete. Aikštelėje jis praleido 20 minučių, per kurias pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit.), kartą suklydo ir du kartus prasižengė.

Pirmoji mačo dalis aikštelės šeimininkams didelių problemų nežadėjo – Kurtinaičio kariauna po dviejų kėlinių į rūbinę patraukė džiaugdamasi septynių taškų pranašumu (50:43).

Visgi po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė Eurolygos čempionai, kurie po tolimų Trey Thompkinso ir Jono Mačiulio metimų sugebėjo persverti rezultatą (61:60).

Ketvirtajame kėlinyje „Real“ įgijo dviženklį pranašumą, kurį „Chimki“ krepšininkai dar sugebėjo kiek apkarpyti. Visgi visas Rusijos klubo sirgalių viltis pražudė tolimas ir itin sudėtingas Sergio Llullo tritaškis metimas per varžovo rankas (91:79).

„Real“ klubas „Chimki“ ekipą palaužė po dviejų nesėkmingų šio sezono tarpusavio rungtynių iš eilės. Pirmosiose šio sezono Eurolygos rungtynėse „Chimki“ namuose Ispanijos klubą nugalėjo 84:70, o antrąją pergalę Kurtinaičio auklėtiniai prieš „Real“ pasiekė jau jų pačių teritorijoje – 85:82.

„Chimki“: Jamesas Augustinas 20, Aleksejus Švedas 17, Sergejus Monia 14, Tyrese'as Rice'as  12, Paulas Davisas 7.

„Real“: Gustavo Ayonas 24 (13 atk. kam.), Sergio Llullas 17 (11 rez. perd.), Jonas Mačiulis ir Trey Thompkinsas po 11.