2016-02-25 21:58
Nuotr.: RIA Novosti - Scanpix

Anthony  Randolph
PTS 28 | REB 13 | AS 5 | ST 1 | BS 1
Anthony Randolphas sužaidė geriausias savo sezono rungtynes, o jo vedama Krasnodaro „Lokomotiv“ (6-2) komanda Eurolygoje šventė dar vieną užtikrintą pergalę.

Rusijos klubas namuose 87:63 (29:12, 15:21, 26:13, 17:17) nepaliko jokių vilčių Zagrebo „Cedevita“ (2-6) ekipai.

Nugalėtojai beveik visus reikalus išsprendė dar pirmajame kėlinyje spurtuodami 18:4 ir atitrūkdami 29:12.

Varžovus triuškinti rusai pradėjo iškart po ilgosios pertraukos spurtuodami 7:0 ir negrįžtamai palikdami varžovus už nugaros 51:33.

28 taškus pelnęs, 13 kamuolių atkovojęs ir 5 rezultatyvius perdavimus atlikęs Randolphas surinko net 43 naudingumo balus.

Tai antras geriausias šio sezono individualus pasirodymas bei ketvirtas geriausias individualus pasirodymas per visą „Top 16“ etapo istoriją.

„Lokomotiv“: Anthony Randolphas 28 (13 atk. kam.), Ryanas Broekhoffas 14, Mattas Janningas 9.

„Cedevita“: Miro Bilanas 11, Franas Pilepičius ir Nemanja Gordičius po 9, Jamesas White‘as 8.