„Lietkabelis-2“ ketvirtą kartą nugalėjo „Ežerūną-Karį“

2016-03-18 19:26

Nuotr.: Vytautas Mikaitis
Nuotr. Vytautas Mikaitis

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) autsaiderių dvikova vėl baigėsi Panevėžio „Lietkabelio-2“ (8-30) pergale. Jau anksčiau žinoję, kad iš paskutinės vietos nebekils, panevėžiečiai namuose 74:53 (22:13, 22:8, 24:10, 6:22) nugalėjo Molėtų „Ežerūną-Karį“ (12-25).

Šeimininkų stiprybė ėmė aiškėti dar pirmajame kėlinyje, kuomet esant rezultatui 9:9 jie spurtavo 11:2 ir įgijo solidų pranašumą (20:11), kurį vėliau tik didino.

„Lietkabelis-2“ puikiai naudojosi varžovų klaidomis ir po jų pelnė 20 taškų, kuomet „Ežerūnas-Karys“ po oponentų klaidų surinko 8 taškus.

Tai buvo aštuntoji panevėžiečių pergalė šiame sezone ir ketvirtoji tarpusavio dvikovose su Molėtų krepšininkais.

„Lietkabelis-2“: Simonas Slivka 23, Benas Bagdonavičius 14, Tomas Taučius 12, Paulius Dėgenis 9.

„Ežerūnas-Karys“: Evaldas Baniulis 13 (9 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 10, Dominykas Zupkauskas 7.

savas
geras skirtumas po 3-ų kėlinių - 37 taškai. Truputį seku NKL, tai 100 proc. tikėjau kabelio-2 pergale, nes tai buvo tokio, kaip klubo, paskutinės rungtynės ir žaidėjai sudėjo viską, ką turi ir ką gali. Sveikinimai už tokį ryžtą. Su tokiu žaidimu visą sezoną, būtų buvę NKL 6-uke. O Beną reikia Ignatavičiui kitais metai drąsiai imti į pagrindinį kabelį. Gerą sezoną pavarė ir veteranas Audrius.