„Chimki“ prieš išvyką į Kauną turėjo problemų Volgograde

2016-03-21 20:17
Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Sudėtingą pergalę Vieningoje lygoje iškovojo Duško Ivanovičiaus treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (17-8), kuri išvykoje tik po sėkmingai sužaistos paskutinės minutės 80:78 (30:15, 17:16, 21:23, 12:24) palaužė Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (10-15) krepšininkus.

Visą rungtynių laiką pirmavusi „Chimki“ iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms turėjo 9 taškų persvarą (76:67). Tuomet Volgogrado komanda pataikė du tritaškius ir dvitaškį bei deficitą sumažino iki minimalaus (75:76).

Vėliau tritaškiais apsiketė Tyrese‘as Rice‘as ir Vasilijus Zavorujevas, o tas pats Rice‘as likus 20 sekundžių pataikė tik vieną baudą ir „Krasnij Oktiabr“ ekipai paliko šansą laimėti rungtynes. Visgi ji suklydo ir net nesugebėjo atlikti metimo, o pergalę šventė „Chimki“.

Maskvos ekipa šią savaitę atvyks į Kauną, kuriame penktadienį susitiks su „Žalgirio“ ekipa.

„Krasnij Oktiabr“: Ekene Ibekwe 19 (11 atk. kam., 6 rez. perd., 29 naud. bal.), Vasilijus Zavorujevas 14, Jerry Jeffersonas 13 (10 atk. kam.), Aleksejus Zozulinas 11.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 24 (6/12 trit.), Tyrese‘as Rice‘as 15 (7 rez. perd.), Jamesas Augustine‘as 14 (9 atk. kam.), Sergejus Monia 12 (9 atk. kam., 6 rez. perd., 27 naud. bal.).