Kėdainių apsaugininkai: „Lietuvos ryto“ sirgaliai sakė, kad atvažiuoja tik pasilinksminti“

2016-03-21 22:57
Nuotr.: Fotodiena.lt/P. Peleckis
Nuotr. Fotodiena.lt/P. Peleckis

Sekmadienio vakarą Kėdainių arenoje rungtynės tarp vietos „Nevėžio“ ir „Lietuvos ryto“ komandų baigėsi iš Vilniaus atvykusių sirgalių ir apsaugininkų konfliktu.

Nuaidėjus finalinei sirenai, sostinės klubo fanai uždegė neleistinus fakelus, o į situaciją sureagavę darbuotojai griebėsi gesintuvų bei nupurškė svečius iš Vilniaus.

Šioje situacijoje nukentėjo viena iš apsaugos darbuotojų, kuri, bandydama sulaikyti vieną iš „Lietuvos ryto“ sirgalių, susilaužė pirštą.

„Aistruoliai, saugodami fajerius, stengėsi juos iškelti kuo aukščiau. Kiti stumdėsi su apsaugos darbuotojais bei policijos pareigūnais. Vienas sostinės ekipos sirgalių bandė nusikabinti kitą gesintuvą nuo sienos, o aš norėjau gesintuvą paimti iš jo rankų. Grumtynių metu man lūžo kairės rankos pirštas“, – pasakojo viena iš apsaugininkių.

Epizodo video:

Susitikime dirbo 15 apsaugininkų. Jie stebėjosi, jog „Lietuvos ryto“ sirgaliai patys prisipažino, kad į Kėdainius atvyko ne stebėti į rungtynes, o pasilinksminti.

„Mums paklausus, kodėl jie taip vangiai žiūri rungtynes, jie atsakė: „Dzin mums tas krepšinis. Mes čia pasitūsinti atvažiuojame“, – aistruolių žodžius prisiminė apsaugininkai.

Jie ir policijos pareigūnai bandė sulaikyti sirgalius, kurie naudojo pirotechnines priemones. Visgi „Lietuvos ryto“ sirgaliai bendražygių nelaimėje nepaliko ir stengėsi juos išvaduoti.

„Po rungtynių sulaikėme pirotechnikos priemones naudojusius asmenis, tuo tarpu kiti bandė sulaikytuosius išvaduoti, taip priešindamiesi policijos pareigūnų nurodymams, ir patys buvo sulaikyti“, – pasakojama situacija, dėl kurios pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tuo metu Kėdainių areną administruojančio sporto centro direktoriaus Arno Argusto teigimu, sostinės ekipos sirgaliai Kėdainiuose įžūliu elgesiu pasižymi ne pirmą kartą. Jis teigė, kad vilniečių elgesiu skundžiasi beveik visos LKL komandos.

„Kai tik mūsų arena buvo oficialiai atidaryta ir „Lietuvos rytas“ žaidė pirmąsias rungtynes, jau tada ekipos sirgaliai naudojo neleistinas pirotechnikos priemones. Tąkart suveikė ir dūmų detektoriai, arenoje kilo panika. Tenka bendrauti su kitų šalies arenų darbuotojais – kone visi turi problemų su „Lietuvos ryto“ sirgaliais“, – dieną po incidento kalbėjo Argustas.

„Nevėžio“ arenos vadovas teigė, kad daugiau „Lietuvos ryto“ sirgalių savo vadovaujamoje arenoje matyti nebenori.

„Nuo šiol „Lietuvos ryto“ ekipos sirgalių Kėdainių arenoje matyti nepageidaujame. Jeigu norės, jie galės pirkti bilietus, tačiau bus sodinami atskirai, kad daugiau mums tokių problemų nesukeltų“, – sakė Argustas.

Klubas taip pat paskelbė, kad „Nevėžis“ pats turės padengti nuostolius. Arenoje iki trečiadienio vakaro darbuosis švaros įmonės darbuotojai, o per šį laikotarpį negalės treniruotis „Nevėžio“ krepšininkai, kurie šeštadienį susitiks su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Kėdainių arena po rungtynių:

Nuotr. kknevezis.lt
Nuotr. kknevezis.lt


Komentarai:

llenkus reikia ramint greitai, nes prispirke tabore doziu pasiust kaip sunys gali.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-03-22
+3
Atsakyti
Osva52Nu tavo nickas atsisuka prieš tave patį :D In your face kaip sakoma.http://www.btribuna.lt/wp-content/upload...


Mano nickas niekad pries mane neatsisuka, o mano profilio foto akivaizdziai spjauna jums i snuki. Ir tu cia man Zalgirio fanu nekisk. Jei patys sedite sude tai kitu netepliokite.
2016-03-22
+9
Atsakyti
In_your_facePagarba apsaugai. Iskart emesi darbo pamate gaisro zidini. Visi fanai kaip fanai, o sitie degradai nutare buti isskirtiniai. Nu tai ir gavot porcija sau i snukius.


Nu tavo nickas atsisuka prieš tave patį :D In your face kaip sakoma.

http://www.btribuna.lt/wp-content/upload...
2016-03-22
+7
Atsakyti
Hmm.. Įdomiai čia viskas, LNK kažkurioje laidoje rodė reportažą, buvo klausiama ir gaisrininko, ir daktarės nuomonių apie šitą situaciją, tai kažkaip vienareikšmiškai profesionalai nutarė jog apsauginiai pasielgė neteisingai. Net jau ne pirmos jaunystės daktarė supranta jog galima buvo leisti užgęsti ir tada imtis priemonių. Tačiau apsauginių pusė kalbą ką kitą, kad čia žmones gelbėjo, nes galėjo viskas kažkaip netikėtai užsidegti ir žūti žmonės.

Jei kas žiūri ne pro "rožinius" akinius, akivaizdžiai supranta jog buvo bandoma ne gesint, o atbaidyti fanus nuo pirotechnikos naudojimo kitą kartą, iš to kaip visada padaryti didžiulį burbulą. Tuo labiau tai daro ne vien vilniečiai Lietuvoje, bet ir tie patys kauniečiai. Jie degino, degina ir degins, toks tas palaikymas.
2016-03-22
+4
Atsakyti
Pagarba apsaugai. Iskart emesi darbo pamate gaisro zidini. Visi fanai kaip fanai, o sitie degradai nutare buti isskirtiniai. Nu tai ir gavot porcija sau i snukius.
2016-03-22
+6
Atsakyti
Apsauginiai tai dužę patys pridergė areną ir stumia ant sirgalių. O fajerius naudoja Neptūno ir Kauno fanai ir ne vienerius metus. O , kad gaisrų būtų kilę tai apvalus 0.
2016-03-22
-10
Atsakyti
Gerai sako, kad dar niekada jokia arena nėra užsidegus nuo šių deglų. Juk juos tiesiog laiko iškėlę, o ne mėto ar dar ką nors daro. Sakyčiau "gaisrininkai" šiuo atveju labiau ne gaisrą gesino, o tiesiog sugalvojo nupurkšt žmones.
2016-03-22
-13
Atsakyti
dzindzalas
„Dzin mums tas krepšinis. Mes čia pasitūsinti atvažiuojame“
2016-03-21
+1
Atsakyti
fpiz-2
pfff, atrodo kad rytfaniai vieninteliai, kurie pirotechnika naudojasi
2016-03-21
+3
Atsakyti
apsauginiamTai čia fanai nuostolių pridarė? :D Nejuokinkit, du fajerius uždegė, reikėjo palaukt kol sudegs ir viskas, o dabar patys pripurškė su gesintuvais ir dar kitus kaltina. Nuo fajerių tik dūmai ir tiek žinių, o dabar patys kalti.


bet esmė, kad tikrai nuotraukose patirti nuostoliai dėl kėdžių tai dėl gesintuvų yra... nes kėdės apipurkštos gesintuvuose esame vienokia ar kitokia medžiagiama... Gyvenu prie Siemenso Vilniuje ir kiek Ryto fanai yra deginę deglų Siemiense ar Ryto arenoje, nė karto nesu matęs, kad kuri arena užsidegtų... Nors ir niekas negesindavo tų deklų :D Šiaip reliai tai dabar apsauginiai pridarė daugiau žalos, nors reliai tas kėdas tik nuvalyti reikia turbūt. pabandykit taip apipuškti Zvezdos fanus ar Partizano ir labai liūdna bus apsauginiam.. nekalbu apie futbolą kur stadionuose kaip Liverppool, MAN U ir kituose ištisai tų deglų būna ir kėdės tos pačios ir t.t
2016-03-21
+2
Atsakyti
Drake
Dar karta Lr fanai irode kas Lietuvoje vadovauja fanu virtuveje.
2016-03-21
Atsakyti
apsauginiam
Tai čia fanai nuostolių pridarė? :D Nejuokinkit, du fajerius uždegė, reikėjo palaukt kol sudegs ir viskas, o dabar patys pripurškė su gesintuvais ir dar kitus kaltina. Nuo fajerių tik dūmai ir tiek žinių, o dabar patys kalti.
2016-03-21
+4
Atsakyti
ritas
o ko noret is laukiniu portugalu? jie ten uzauge tarp gorilu, zmonem netaps.
2016-03-21
-4
Atsakyti

Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.