„Perlo-MRU“ kapitonas: „Esame vadinami favoritais, bet nosių tikrai neužriečiame“

2016-03-22 12:02
Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Arvydo Gronskio treniruojamai Vilniaus „Perlo-MRU“ komandai nepavyko įšokti į bevažiuojantį NKL ketvirtfinalio traukinį. Vilniečiai antradienį pradeda aštuntfinalio etapą su Raseinių „Rasų“ komanda. Ekipos kapitonas Gytis Brazauskas tikina, kad ši serija bus įdomi ir intriguojanti, bet pergalės džiugins vilniečių sirgalius.

– Reguliarųjį sezoną baigėte penktoje turnyrinės lentelės vietoje. Kaip vertini komandos pasirodymą?
– Komanda tikrai nustebino, net patys nesitikėjome prieš sezono pradžią, kad galime taip aukštai kilti. Mūsų komandoje labai daug jaunimo, tad parodėme labai gerą rezultatą pagal tai kokie jauni esam.

– Aštuntfinalyje teks kautis su varžovais iš Raseinių. Kokia tai komanda ir ar ji paranki „Perlui-MRU“?
– Kadangi „Rasų“ komanda pasikeitė kardinaliai, išėjo lyderiai, kurie buvo sezono pradžioje, prie komandos prisijungė Žydrūnas Kelys, taip pat sulaukė pastiprinimo priekinėje linijoje, tai visiškai kita komanda, su ja dar nežaidėme. Bus įdomu, negalime nuvertinti varžovų, kurie gali pateikti daug staigmenų.

– Iki pirmųjų aštuntfinalio rungtynių pradžios liko visai nedaug, kaip vyksta pasiruošimas rungtynėms?
– Po sunkių ir varginančių savaitgalio rungtynių su Šakių „Vyčiu“ treneris davė laisvadienį, o pirmadienį vyko svarbios studentų krepšinio lygos rungtynės, tad turėsime tik vieną rytinę treniruotę ir eisime į rungtynes. Pasitikime savo jėgomis, nenuvertinant varžovų, bet nėra laiko papildomai ruoštis.

– Šioje serijoje esate vadinami favoritais, ar šis statusas kažko prideda patiems krepšininkams?
– Nieko tikrai neprideda, tik yra labai svarbu, kad turime namų aikštės pranašumą. Prie savų sirgalių, savo aikštelėje galbūt labiau krenta metimai. O dėl to, kad esame vadinami favoritais, nosių tikrai neužriečiame ir vertiname kiekvieną varžovą.

– Ką norėtum perduoti „Perlo-MRU“ komandą palaikantiems sirgaliams prieš aštuntfinalio etapą?
–Kad ateitų kuo daugiau sirgalių, kad taip pat karštai ir triukšmingai palaikytų „Perlą-MRU“, kaip tai darė vakar rungtynėse Lietuvos studentų krepšinio lygoje.Komentarai:

Ši naujiena dar neturi komentarų. Būk pirmas, išreiškęs savo nuomonę!

Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.