Duobė: „Bulls“ trečiąją nesėkmę paeiliui patyrė prieš nukraujavusią „Magic“

2016-03-27 08:37
Nuotr.: AP - Scanpix

Čikagos „Bulls“ (36-36) krepšininkai ir toliau neranda pergalingo žaidimo. Šįkart jie išvykoje 89:111 (22:36, 28:32, 21:21, 18:22) nepasipriešino prieš Orlando „Magic“ (30-43) ir patyrė trečiąją nesėkmę paeiliui.

Prieš tai Čikagos komanda dukart iš eilės turėjo pripažinti tryliktoje vietoje Rytų konferencijoje žengiančios Niujorko „Knicks“ pranašumą. „Bulls“ nukrito jau į devintąją konferencijos vietą.

Elfrid  Payton
PTS 15 | REB 3 | AS 10 | BS 2
„Bulls“ nuo aštuntoje vietoje žengiančios Detroito „Pistons“ ekipos atsilieka jau trimis pergalėmis.

Orlando ekipa šiame mače vertėsi savo lyderių – Victoro Oladipo, Nikola Vučevičiaus ir Ersano Ilyasovo.

Pirmajame kėlinyje sužaidus 10 minučių „Magic“ buvo priekyje 3 taškų skirtumu (23:20), tačiau tuomet surengė spurtą 13:2 ir išsiveržė į priekį 36:22.

Antrajame kėlinyje „Magic“ pranašumas padidėjo iki 20 taškų (64:44). Po ilgosios pertraukos „Bulls“ sumažino deficitą iki 9 taškų (65:74), bet Orlando ekipa dar iki ketvirtojo kėlinio susigrąžino 20 taškų pranašumą.

Paskutinio ketvirčio metu „Magic“ pratęsė savo dominavimą bei persvarą padidino iki rekordinės 29 taškų ribos (100:71).

„Magic“: Dewayne‘as Dedmonas 18 (9/14 dvit., 13 atk. kam.), Elfirdas Paytonas 15 (10 rez. perd.), Andrew Nicholsonas ir Jasonas Smithas po 14, Evanas Fournier 9.

„Bulls“: Tajus Gibsonas 16 (8/9 dvit.), Jimmy Butleris ir Dougas McDermottas (2/2 trit.) po 12, Mike‘as Dunleavy 10, Derrickas Rose‘as 9 (4/14 met.).