Artūras Milaknis neleido varžovams iškovoti pergalės

2016-03-28 19:59
Nuotr.: SIPA - Scanpix
Nuotr. SIPA - Scanpix

Aidint pagrindinio laiko sirenai Artūras Milaknis blokavo varžovo metimą ir išsaugojo savo komandos viltis laimėti Vieningosios lygos mače.

Lietuvio atstovaujama Kazanės UNIKS (22-4) ekipa atsitiesė ir per pratęsimą svečiuose 89:84 (16:18, 29:17, 20:24, 10:16, 14:9) patiesė Talino „Kalev/Cramo“ (7-18).

Ketvirtajame kėlinyje devynias minutes priekyje buvo Milaknio klubas, tačiau tuomet Stenas Sokkas dvitaškiu persvėrė rezultatą Estijos ekipos naudai (74:73).

Vėliau Rolandas Freimanis pataikė vieną baudą, o likus 9 sekundėms Keithas Langfordas dvitaškiu išlygino rezultatą.

Lemiamoje atakoje metimą atliko Martinas Dorbekas, tačiau jį blokavo Milaknis. Pratęsime 9 iš 14 UNIKS komandos taškų pelnė Langfordas, kuris atvedė savo ekipą į pergalę.

Rungtynėse Milaknis ant parketo praleido 33 minutes ir pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 2/6 trit.). Gynėjas taip pat atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė. Krepšininkas surinko 0 naudingumo balų.

„Kalev/Cramo“: Gregoris Arbetas 19 (7 atk. kam.), Rolandas Freimanis 17 (7 atk. kam.), Shawnas Kingas 14 (15 atk. kam.), Stenas Sokkas 12 (4/5 trit.).

UNIKS: Antonas Ponkrašovas (3/4 trit., 10 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Keithas Langfordas (9 atk. kam.) po 30, Marko Baničius 9.

A Milaknis dabar vienas prie vieno su K Kaimakoglou !