„Šiauliai“ BBL finalą pradėjo pralaimėjimu

2016-03-29 20:21
Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

„Šiauliai“ apmaudžia nesėkmę pradėjo kovas Baltijos krepšinio lygos („Triobet BBL“) finalo serijoje. Gedimino Petrausko auklėtiniai svečiuose 74:81 (20:16, 16:24, 20:19, 18:22) pralaimėjo Tartu „TU/Rock“ krepšininkams.

Aktyviai savo fanų palaikoma Estijos komanda likus žaisti 3 minutes dar atsiliko 69:71, tačiau tuomet kilo į lemiamą kovą ir per likusį laiką pasižymėti tritaškiu pavyko vieninteliam Rokui Giedraičiui.

Per paskutines pusantros minutės „Šiauliai“ galėjo apmažinti skirtumą, tačiau to padaryti neleido skuboti ir netaiklūs tolimi metimai.

Tartu komandai atstovaujantys lietuviai pasirodė vidutiniškai. Evaldas Žabas per 25 minutes pelnė 10 taškų ir surinko 2 naudingumo balus, o Karolis Petrukonis per 25 minutes surinkęs 6 taškus naudingumo balų surinko.

Atsakomasis mačas Šiauliuose vyks balandžio 6 dieną.

„TU/Rock“: Janaras Talts 22, Tanelis Kurbas 18, Reinaras Hallikas 14, Evaldas Žabas 10.

„Šiauliai“: Assemas Marei 19 (9 atk. kam.), Rokas Giedraitis 15, Mike'as Scottas 11.