Kovoje dėl šeštos vietos – tvirtas „Šiaulių“ žingsnis

2016-04-09 19:23
Nuotr.: V.Mikaitis

Svarbią pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse iškovojo „Šiaulių“ (15-17) komanda, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 99:82 (25:20, 23:14, 24:22, 27:26) įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ (14-18) komandą.

Šios dvi ekipos kovoja dėl šeštos vietos LKL turnyrinėje lentelėje. Ši pergalė Gedimino Petrausko auklėtiniams ne tik suteikė pranašumą prieš „Lietkabelį“, bet ir užtikrino aukštesnę vietą, jeigu komandos po reguliaraus sezono surinks po lygiai pergalių.

Visus kėlinius laimėję šiauliečiai dominavo aikštėje ir varžovams neleido net pagalvoti apie pergalę. Po dviejų kėlinių jie pirmavo 14 taškų skirtumu, o po ilgosios pertraukos neketino sustoti – trečiajame kėlinyje įgijo 21 taško persvarą (63:42).

Paskutinio ketvirčio metu ji pakilo iki 24 taškų (80:56), o Kazio Maksvyčio auklėtiniai deficitą sumažino tik mačo pabaigoje.

„Šiauliai“: Assemas Marei 21 (12 atk. kam.), Rokas Giedraitis (7/7 baudos) ir Mike‘as Scottas (5 rez. perd.) po 18, Eividas Mološčiakas 12 (2/2 trit.), Cameronas Ayersas 10.

„Lietkabelis“: Simas Buterlevičius ir Jurica Žuža (7/7 dvit.) po 15, Julius Kazakauskas 12 (2/2 trit., 6 atk. kam.), Arnas Labuckas 10.