Galingai spurtavusi Adomo Drungilo komanda nutraukė pralaimėjimų seriją

2016-04-11 22:31
Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Trijų pralaimėjimų seriją Austrijos čempionate nutraukė Obervarto „Redwell Gunners“ (20-10) komanda su Adomu Drungilu. Ji svečiuose 63:56 (13:13, 12:15, 14:18, 24:10) nugalėjo Vienos „Hellmann“ (16-14) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai dar pirmavo 49:39, tačiau tuomet „Redwell Gunners“ surengė spurtą 14:0 ir mačo kontrolę perėmė į savo rankas.

Drungilas per 33 minutes pelnė 12 taškų (3/6 dvit., 2/5 trit., 0/2 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, 4 kartus prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.