2016-04-15 21:30
Nuotr.: Sputnik – Scanpix

Tomas  Satoransky
PTS 13 | REB 2 | AS 10 | ST 2
Užtikrintą pergalę antrosiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse iškovojo ir revanšą už nesėkmę pirmajame mače pasiekė „Barcelona“.

Beveik visų rungtynių metu pirmavę katalonai išvykoje 92:66 (24:19, 24:12, 23:18, 21:17) sutriuškino Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkus.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1.

Iš toli net 61 proc. taiklumu (16/26) atakavę svečiai iniciatyvą į savo rankas paėmė pirmojo kėlinio viduryje spurtuodami 11:2 ir atitrūkdami 15:7.

Antrajame ketvirtyje dominuoti pradėję Xaviero Pasqualio auklėtiniai surengė spurtą 18:5 bei netrukus pradėjo triuškinti savo varžovus – po ilgosios pertraukos jie nutolo jau net 68:38.

Šeimininkai mėgino sugrąžinti intrigą ir spurtuodami 15:3 ketvirtajame kėlinyje priartėjo 61:74, tačiau Tomašo Satoransky ir Juano Carloso Navarro tolimi metimai leido „Barcelonai“ vėl saugiai pabėgti 85:64 ir užsitikrinti pergalę.

„Lokomotiv“: Malcolmas Delaney 19, Anthony Randolphas 17, Sergejus Bykovas 12, Dontaye Draperis 5.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 18, Tomašas Satoransky (10 rez. perd.) ir Stratos Perperoglou po 13.