Karjeros mačą rinktinėje žaidęs Antetokounmpo padovanojo graikams pergalę

2016-07-06 20:59

Nuotr.: Sipa – Scanpix
Nuotr. Sipa – Scanpix

Graikijos rinktinė Italijoje vykstančiame olimpiniame atrankos turnyre iškovojo svarbią pergalę bei B grupėje užėmė pirmąją vietą.

Rungtynėse dėl grupės nugalėtojų pozicijos Fotiso Katsikario auklėtiniai 86:70 (15:16, 18:19, 27:13, 26:22) nukovė Meksikos krepšininkus.

Antroje grupės vietoje likę meksikiečiai turnyro pusfinalyje varžysis su šeimininkais italais, o grakai žais su Tuniso ir Kroatijos mačo nugalėtojais.

Į pergalę Graikiją atvedė Giannis Antetokounmpo, kuris vos per 22 minutes spėjo pelnyti 21 tašką bei sugriebti 5 atšokusius kamuolius. Tokia statistika puolėjas galėjo džiaugtis jau trečiojo kėlinio viduryje.

16 taškų prie pergalės pridėjo Ianis Bourousis, 12 – Thanasis Antetokounmpo. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 19 taškų surinkęs Francisco Cruzas.

Debilai.
Jis geriausias Bucks žaidėjas kiekvieno zaidejo svajone nba laimeti o ne Supista kibiro taure prajuokinai Zalgiris su visu biudzetu jo nepasiimtu