Butterfieldas taškais pranoko pirmąjį NBA šaukimą

2016-07-08 08:10
Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Buvęs Utenos „Juventus“ gynėjas Spenceris Butterfieldas NBA Vasaros lygoje pelnė 9 taškus, bet jo atstovaujama Jutos „Jazz“ (0–3) komanda patyrė nesėkmę, 75:86 (23:27, 20:16, 16:24, 16:19) nusileisdama Filadelfijos „76ers“ (1–2).

Butterfieldas aikštėje praleido 18 minučių ir pataikė 2 dvitaškius iš 5, 1 tritaškį iš 2 ir 2 baudas iš 5. Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, dukart prasižengė ir sykį suklydo.

Nugalėtojų gretose pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas Benas Simmonsas per 29 minutes pelnė 6 taškus (2/8 dvitaškiai, 2/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Dramatišką pergalę kitose rungtynėse išplėšė Bostono „Celtics“, kuri 87:86 (27:18, 18:26, 23:21, 19:21) nugalėjo San Antonijaus „Spurs“.

Pergalę Bostono klubui lėmė Terry Rozier tritaškis su pražanga, iki mačo pabaigos likus žaisti 1,8 sekundes.

Iš viso Rozier per 31 minutę pelnė 23 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.