Dvidešimtmetės pateko į A divizioną

2016-07-16 23:16

Nuotr.: fiba.com
Nuotr. fiba.com

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) merginų rinktinė kitoms kartoms paliko puikų palikimą – galimybę žaisti Europos čempionato A divizione.

B divizione besivaržančios Romualdo Petronio auklėtinės pusfinalyje po sėkmingos antros rungtynės pusės 72:51 (21:17, 11:16, 22:12, 18:6) palaužė Čekijos komandą.

Į A divizioną patenka trys geriausios B diviziono komandos.

Po dviejų kėlinių mūsiškės atsiliko 32:33, tačiau po ilgosios pertraukos įrodė savo pranašumą. Antrą mačo dalį jos laimėjo 40:18.

Rezultatyviausiai rungtyniavo po krepšiu karaliavusi Daugilė Šarauskaitė. Ji pelnė 21 tašką ir atkovojo 17 kamuolių.

Dalia Belickaitė įmetė 15 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, Laura Juškaitė pridėjo 14 taškų ir 7 atkovotus kamuolius.