20:00 6 3-7 0-1 0-0 3 0 0 0 0 5
20:06 11 5-11 0-0 1-3 5 0 1 0 1 9
53 15-43 5-22 8-13 32 12 8 13 1 37
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

I KĖLINYS: Lemiamą mūšį abi komandos pradėjo žengdamos koja kojon – tritaškiais apsikeitė Kevinas Pangosas ir Nickas Calathes (9:9). Mačo pradžioje Šaras išsitraukė serijoje beveik nenaudotą ginklą – viso 12 minučių per 4 mačus sužaidusį Pau Gasolį, kurio dvitaškis persvėrė rezultatą (11:9).

Ketvirtį „Barca“ užbaigė spurtu 12:5 ir po Brandono Davieso 4 taškų paeiliui įgijo 9 taškų pranašumą (23:14).

„Barcelona“: Cory Higginsas ir Brandonas Daviesas po 6, Adamas Hanga 4, Nickas Calathes 3.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 5, Alexas Poythressas 4, Austinas Hollinsas ir Tarickas Blackas po 2.

II KĖLINYS: Solo pasirodymą ketvirčio pradžioje surengė Leandro Bolmaro. 20-metis sušėrė įspūdingą dėjimą per varžovų rankų mišką, o kitoje atakoje smeigė tritaškį bei atnešė ispanams dviženklį pranašumą (28:16).

Galingas Bolmaro dėjimas:

Veteranas Gasolis taip pat parodė, kad į pensiją dar nesiruošia. Pau apdovanojo „stogu“ varžovą, o po kelių atakų pelnė dvitaškį su pražangą bei surėkė taip, kad girdėjosi „Palau Blaugrana“ arenos palubėse.

Gasolis turi 5 taškus, 2 perimtus kamuolius, 2 blokus ir 11 naudingumo balų.

Gasolio blokas:

Gasolio taškai su pražanga:

Antroje kėlinio pusėje šeimininkai atlaikė rusų šturmą, neleido surengti didesnio spurto ir turėjo 13 taškų pranašumą (43:30).

„Barcelona“: Cory Higginsas ir Kyle'as Kuričius po 8, Brandonas Daviesas 6, Leandro Bolmaro, Pau Gasolis ir Nickas Calathes po 5.

„Zenit“: Alexas Poythressas 9, Kevinas Pangosas 7 (7 rez. perd.), Billy Baronas 4.

III KĖLINYS: Gasolio ir toliau pilna visur – pataikytas vidutinis metimas, 2 atkovoti kamuoliai, blokas, 14 naudingumo balų. Užsivedęs veteranas daro viską, kad jo komanda galėtų triumfuoti. 4 taškus paeiliui prideda Calathes bei „Barca“ tolsta – 49:34.

Netrukus ispanai surengė dar vieną mini atkarpą 8:0, kurią tritaškiais užbaigė Calathes ir Kyle'as Kuričius bei persvara pasiekė 23 taškus (57:34).

Prieš lemiamą ketvirtį „Zenit“ spurtavo 5:0 bei priartėjo iki 18 taškų (39:57).

„Barcelona“: Nickas Calathes 12, Kyle'as Kuričius 11, Cory Higginsas ir Brandonas Daviesas po 8.

„Zenit“: Alexas Poythressas 9, Kevinas Pangosas 7 (8 rez. perd.) ir Billy Baronas po 7.

IV KĖLINYS: „Zenit“ ekipai trūksta aiškaus lyderio – Kevinas Pangosas yra apribotas ties 7 taškais, o „Barca“ toliau tvirtai laiko vadžias savo rankose ir panašu, jog Šaro kariauna triumfuos. Iki mačo pabaigos liko 5 minutės ir šeimininkai turi 21 taško persvarą (67:48).