Mačo eiga

0:0, 1 min.: ginčo kamuolį laimi šeimininkai.
2:2, 1 min.: Cole'as pradeda rungtynes dvitaškiu, Butkevičius atsako tuo pačiu.
7:2, 2 min.: Dee Bosto prasiveržimas, vėliau amerikietis pataiko ir iš toli.
10:2, 3 min.: Cole'o tritaškis priverčia Adomaitį prašyti pirmosios minutės pertraukėlės.
11:2, 3 min.: Buckneris realizuoja baudos metimą.
13:5, 4 min.: Sane kartoja netaiklų metimą, Bendžius pataiko tris baudų metimus.
15:8, 5 min.: Cruzas tritaškiu atsako į Bucknerio dvitaškį.
20:10, 7 min.: Kairio pirmieji taškai, Ouattara atsako tritaškiu.
24:12, 8 min.: Yeguette perima kamuolį ir deda iš viršaus, Bendžius pataiko tritaškį, bet prancūzai pelno dar du taškus.
26:12, 9 min.: sunkūs Yeguette'o taškai.
32:12, 10 min.: Dee Bosto tritaškis. Ouattara prideda dar vieną tolimą metimą.

Lukas Malinauskas, „BasketNews.lt” žurnalistas Monako arenoje „Ryto” krepšininkai tiesiog neturi jokių priešnuodžių prieš „Monaco” puolimą: šeimininkai iš toli realizavo 5 metimus iš 7 (71,4 proc.), o dvitaškio zonos – 8 iš 11 (72,7 proc.). Visa tai virto 32 taškais. Palyginimui, praėjusią savaitę Vilniuje Adomaičio auklėtiniai 31 tašką praleido per pirmąją mačo pusę.

„Monaco“: Dee Bostas 8, Yakuba Ouattara 6, Norrisas Cole'as 5.
„Rytas“: Eimantas Bendžius 5, Pako Cruzas 3.

34:12, 12 min.: Buckneris kartoja dar vieną netaiklų komandos draugo metimą.

Lukas Malinauskas, „BasketNews.lt” žurnalistas Monako arenoje
Vilniečiai tragiškai pradeda antrą kėlinį, vos per 104 sekundes suklysdami net keturis kartus. Adomaičiui nelieka nieko kito tik kaip griebtis antrosios minutės pertraukėlės. Per mažiau nei 12 mačo minučių „Rytas” yra suklydęs 8 kartus, Monako klubas – 2.

37:12, 13 min.: šeimininkai pataiko jau šeštąjį tritaškį.
40:14, 14 min.: po trečiojo Ouattara komandas jau skiria 26 taškai.
42:14, 14 min.: Bucknerio dvitaškis su pražanga.
46:14, 16 min.: Clemmonso tritaškis.

Savų žiūrovų akivaizdoje lyg ant sparnų žaidžiantys „Monaco” krepšininkai per mažiau nei 16 minučių sumetė 8 iš 12 tritaškių (66,7 proc.), kai Vilniuje per visas rungtynes realizavo 7 iš 21 (33 proc.). 14:2 antrąjį ketvirtį pradėję šeimininkai dominuoja 46:14.

48:14, 18 min.: Yeguette realizuoja baudos metimus.

„Rytas” per septynias antro kėlinio minutes yra pelnęs vos du taškus, kurių autorius yra dvitaškį realizavęs Pako Cruzas. Bendrai Vilniaus komanda šiame ketvirtyje pataikė vos 1 metimą iš 7 ir 6 kartus suklydo.

53:15, 19 min.: penki iš eilės Cole'o taškai.

Antrajame kėlinyje vos 3 taškus sukrapštę Adomaičio auklėtiniai per pirmąją dvikovos dalį pataikė vos 20,8 proc. metimų (5 iš 24) bei iš viso prarado 11 kamuolių, kai šeimininkai suklydo vos sykį.

„Monaco“: Norrisas Cole'as 10, Yakuba Ouattara 9, Dee Bostas ir Anthony Clemmonsas po 8.
„Rytas“: Eimantas Bendžius ir Pako Cruzas po 5.

„Ryto” komandoje 5 iš 11 žaidėjų yra surinkę minusinį naudingumą: Deividas Sirvydis ir Martynas Echodas (po -1), Cameronas Bairstow (-2), Mindaugas Girdžiūnas (-3) ir Terrellas Holloway (-5). Bendrai vilniečių sąskaitoje – -3 naudingumo balai, „Monaco” klubas yra surinkęs 67 naudingumo balus.

53:17, 21 min.: Cruzas pradeda antrąją mačo dalį dvitaškiu.
56:19, 22 min.: Dee Bosto tritaškis, Butkevičiaus dvitaškis su pražanga.
56:21, 23 min.: Kairio dvitaškis.
58:23, 24 min.: Cole'o taškai greitoje atakoje, Bendžius pataiko baudas.
61:25, 25 min.: O'Brienas kartoja netaiklų metimą, Bendžius atsako dviem taškais.
64:25, 26 min.: trečiasis Clemmonso tritaškis.
64:27, 26 min.: pirmieji Blaževičiaus taškai.
68:27, 27 min.: po dar vienos vilniečių klaidos šeimininkai pelno taškus greitajame puolime, o po Yeguete dvitaškio skirtumas perlipa 40 taškų ribą.
68:30, 28 min.: Girdžiūnas pataiko antrąjį svečių tritaškį.

Mindaugas Girdžiūnas pataiko tik antrą „Ryto” tritaškį iš 13 bandymų (15,4 proc. pataikymas) ir vilniečiai per mažiau nei 8 minutes surenka tiek pat taškų – 15, kiek per visą pirmą pusę.

73:32, 29 min.: Dee Bosto tritaškis greitajame puolime, Holloway švelnina atsilikimą.
75:35, 30 min.: Sirvydžio tritaškis, į kurį šeimininkai atsako dėjimu.

„Monaco“: Dee Bostas 14, Norrisas Cole'as ir Anthony Clemmonsas po 13. Wilfredas Yeguete 10.
„Rytas“: Eimantas Bendžius 9, Pako Cruzas 7.

75:38, 31 min.: antrasis Sirvydžio tritaškis.
76:40, 33 min.: Holloway baudų metimai.

Kamuolį praradęs Deividas Sirvydis perdega bespausdamas Dee Bostą, o paskui dar pamėgina ir išmušti kamuolį iš buvusio žalgiriečio rankų. Amerikietis įsiplieskia ir abu vyrukai apsistumdo. „Monaco” vyr. treneris Saša Obradovičius rikteli ant savo auklėtinio už lygioje vietoje įsiplieskusi konfliktą. Bostas liko nesupratęs trenerio priekaištų bei akivaizdžiai demonstravo, jog ne jis yra kaltas. Netrukus Obradovičius pasodina legionierių ant suolo, kuris nusileidęs galvą iš ne per didžiausio noro ištiesia ranką savo strategui. Abu žaidėjai nubaudžiami techninėmis pražangomis.

80:44, 35 min.: komandos keičiasi sėkmingomis atakomis.
82:47, 36 min.: Bendžius realizuoja baudos metimus.
82:51, 38 min.: Bičkauskio tritaškis.