21:37 4 2-7 0-1 0-0 10 1 2 2 2 7
55 18-45 4-18 7-7 36 16 6 18 5 32
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

I kėlinys:

Rungtynės prasidėjo Luka Dončičiaus 7 taškais iš eilės – 7:3. Jaunasis talentas pataikė tritaškį ir du dvitaškius iš baudos aikštelės. Vėliau iki pirmojo kėlinio pabaigos Dončičius dar pelnė 3 taškus, o iš viso atkovojo 4 kamuolius.

Slovėnija buvo įgijusi 12 taškų pranašumą (19:7). Nors ukrainiečiai po penkių iš eilės Maksimas Pustozvonovo taškų priartėjo iki 7 taškų, tačiau po pirmojo kėlinio Slovėnija pirmavo 26:17.

Slovėnijos rinktinė: Luka Dončičius 10 (3/4 dvit., 1/2 trit., 4 atk. kam.), Klemenas Prepeličius 5, Anthony Randolphas 3.
Ukrainos rinktinė: Maksimas Pustozvonovas 8.

II kėlinys:

Antrajame kėlinyje itin sumažėjo komandų rezultatyvumas. Sužaidus 8 minutes slovėnai buvo pelnę 12 taškų, o pusę iš jų surinko dvitaškiais surinko dvitaškiais. Ukraina per 8 minutes pelnė vos 4 taškus, o Slovėnija pabėgo 38:21. Po antrojo kėlinio komandas skyrė 15 taškų (42:27).

Slovėnijos rinktinė: Luka Dončičius (7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Klemenas Prepeličius (2/3 trit., 4/4 baudos) po 10, Anthony Randolphas 9 (3/3 dvit., 1/1 trit.).
Ukrainos rinktinė: Maksimas Pustozvonovas 8, Aleksandras Lipovijus 6.

III kėlinys:

Trečiąjį kėlinį slovėnai pradėjo spurtu 17:7 ir jau susikrovė 25 taškų pranašumą (59:34). Šiame kėlinyje dominavo 211 cm ūgio vidurio puolėjas Randolphas. Jis per ketvirtį spėjo pelnyti 12 taškų.

Slovėnijos rinktinė: Anthony Randolphas 21 (5/6 dvit., 3/3 trit., 2/2 baudos), Klemenas Prepeličius (8/8 baudos) ir Luka Dončičius (10 atk. kam., 6 rez. perd.).

Ukrainos rinktinė: Maksimas Pustozvonovas 11 (4 atk. kam.), Denisas Lukašovas 7, Aleksandras Lipovijus 6.

IV kėlinys:

Lemiamo kėlinio metu Slovėnija išlaikė triuškinamą pranašumą ir lengvai pateko į ketvirtfinalį.

Slovėnijos rinktinė: Anthony Randolphas 21 (5/7 dvit., 3/3 trit., 2/2 baudos), Klemenas Prepeličius (8/8 baudos) ir Luka Dončičius (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Gašperas Vidmaras (5 atk. kam.) ir Jaka Blažičius po 8.

Ukrainos rinktinė: Maksimas Pustozvonovas 11 (4 atk. kam.), Denisas Lukašovas 9 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Viačeslavas Bobrovas 8, Aleksandras Lipovijus 6.