4:47 2 1-1 0-0 0-1 0 0 0 1 0 -1
85 20-41 7-19 24-28 24 11 14 12 2 83
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

0:0, 1 min.: ginčo kamuolį atkovoja „Maccabi“.
2:2, 1 min.: Blackas pelno pirmuosius rungtynių taškus iš po krepšio, Grigonis atsako sudėtingu dvitaškiu.
2:4, 2 min.: Grigonis prasiveržia palei galinę liniją ir pelno taškus iš po krepšio.
4:6, 3 min.: Caloiaro ir White'as apsikeičia taikliais dvitaškiais.
6:8, 4 min.: Blackas deda į krepšį po derinio „du prieš du“, White'as kitoje aikštės pusėje prideda du baudų metimus.
6:11, 5 min.: Westermannas pataiko vieną baudos metimą, o po White'o perimto kamuolio prancūzas dar prideda dvitaškį iš po krepšio.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Tel Avive
Ankstyvas „Žalgirio“ laimėjimas – nė neįpusėjus pirmajam kėliniui ant suolo dėl dviejų asmeninių pražangų sėda Sciottie Wilbekinas. Kauniečių gynyba ir puolimas kol kas atrodo labai solidžiai.

8:11, 6 min.: Pargo prasiveržia pro Westermanną ir sudėtingu metimu pelno du taškus iš po krepšio.
10:11, 7 min.: O'Bryanto baudos metimai.
15:12, 7 min.: Blackas galingai deda iš viršaus, o White'as pataiko vieną baudą kitoje aikštės pusėje, Pargo greitoje atakoje prideda tolimą metimą.
15:15, 8 min.: Walkupas atsako tritaškiu.
17:15, 8 min.: Blackas sumeta du baudų metimus.
21:17, 9 min.: sunkus Rollo dvitaškis, Ulanovas ir Caloiaro prideda dar po du taškus.
23:17, 10 min.: Rollas pelno dar du taškus.
23:19, 10 min.: Milaknis pataiko du baudų metimus.

„Maccabi“: Tarickas Blackas 8, Jeremy Pargo 5.
„Žalgiris“: Marius Grigonis 4, Leo Westermannas ir Thomasas Walkupas po 3.

„Maccabi“ komandai kelis kartus šyptelėjo sėkmė: Michaelo Rollo metimas, kietai atsimušęs į lanką, įriedėjo į krepšį, po to nevykęs perdavimas Angelo Caloiaro per klaidą irgi įkrito į krepšį. Tuo metu „Žalgiris“ per pirmą kėlinį net 7 kartus metė iš toli ir tik sykį pataikė.

23:21, 12 min.: Walkupas pataiko dvitaškį nuo lentos.
23:23, 13 min.: Thompsono dvitaškis po rezultatyvaus Milaknio perdavimo.

„Žalgirio“ bėdas atakuojant iš toli iliustruoja trečiasis netaiklus Milaknio tritaškis. Jis visiškai laisvas gavo kamuolį, tačiau šveitė pro šalį ir tai buvo jau aštuntas netaiklus „Žalgirio“ metimas iš 9 bandymų. Treneris Jasikevičius po Milaknio metimo kaip reikiant supyko. Kauniečius gelbėja perimami kamuoliai (5) ir greitame puolime pelnomi taškai.

23:25, 13 min.: Ulanovas pataiko du baudų metimus.
26:25, 14 min.: Wilbekinas pataiko sudėtingą tolimą metimą atakos laikrodžiui tiksint į pabaigą.

Tragiški „Maccabi“ sprendimai puolime – per 14 minučių prarasta jau 11 kamuolių, juos siunčiant į užribį ar tiesiai „Žalgirio“ žaidėjams į rankas. Visa bėda, kad kauniečiai nesugebėjo to paversti pranašumu švieslentėje.

29:25, 15 min.: Wilbekinas prideda dar vieną tritaškį.
31:25, 16 min.: Wilbekinas pataiko dvitaškį nuo lentos po prasiveržimo.

Scottie Wilbekinas pelno 8 taškus iš eilės, o „Žalgiris“ puolime nenubaudžia net tada, kai White’as išsikeitęs liko prieš Wilbekiną po krepšiu – metimas skriejo pro šalį. Per trijų minučių sausą atkarpą kauniečiai prametė 4 metimus ir kartą suklydo.

37:29, 17 min.: Zoosmanas ir O'Bryantas pataikė tolimus metimus, o White'as ir Ulanovas – dvitaškius.
37:31, 18 min.: dvi taiklios Grigonio baudos.
39:31, 18 min.: du taiklūs Caloiaro baudų metimai.
44:34, 19 min.: O'Bryantas pelno du taškus, o Dibartolomeo pataiko tolimą metimą, Westermannas pataiko tritaškį.
44:36, 20 min.: Kavaliauskas pataiko dvitaškį.
45:36, 20 min.: Blackas pataiko baudos metimą.

„Maccabi“: Tarickas Blackas 9, Scottie Wilbekinas 8, Johny O'Bryantas 7.
„Žalgiris“: Aaronas White'as 7, Marius Grigonis ir Leo Westermannas po 6, Thomasas Walkupas 5.

Nuvilianti „Žalgirio“ antrojo kėlinio pabaiga. Kauniečiai atkarpą pralaimėjo 6:21 ir paleido lygiai vykusias rungtynes. „Maccabi“ per šią atkarpą realizavo 5 tolimus metimus, kai kauniečiai per visą pirmą mačo dalį pataikė tik 2 tritaškius iš 12 (Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas prametė po 3). Nepastebimas puolime buvo ir Brandonas Daviesas, prametęs abu metimus ir nepelnęs nė taško. Po traumos į aikštę grįžęs Antanas Kavaliauskas kartą prasižengė puolime statydamas užtvarą, kitą kartą – kovodamas dėl kamuolio. Kol kas tai – puolime nuviliantis vakaras visai eilei „Žalgirio“ žaidėjų, nors gynyboje pusantro kėlinio buvo labai daug gerų epizodų.

48:36, 21 min.: Wilbekinas antrąją rungtynių pusę pradeda taikliu tritaškiu.
50:39, 23 min.: White'as pataiko iš toli, o Blackas kitoje aikštės pusėje meta dvitaškį.
52:39, 24 min.: O'Bryantas pataiko dvitaškį.
52:42, 24 min.: Milaknis pašokdina varžovą ir pataiko tolimą metimą.
52:44, 25 min.: Walkupas apsivaro Blacką ir pelno taškus po prasiveržimo palei galinę liniją.
52:46, 25 min.: Thompsonas pelno du taškus iš po krepšio.

Kai „Maccabi“ padidino persvarą iki rekordinės, 13 taškų, Jasikevičius paėmė minutės pertraukėlę ir po jos į aikštę grąžino žemą penketą – su Deonu Thompsonu ir Edgaru Ulanovu baudos aikštelėje. Šis penketas spurtavo 7:0 ir daugiau nei pusiau nukirpo deficitą.

52:49, 27 min.: Westermannas pataiko tritaškį greitoje atakoje.
52:52, 27 min.: Westermannas pataiko tris baudas. „Žalgiris“ spurtuoja 13:0.
53:52, 28 min.:
 Blacko bauda.
53:55, 29 min.: Walkupas pataiko dvitaškį su pražanga ir realizuoja baudos metimą.
56:55, 29 min.: Zoosmanas pataiko tolimą metimą po Blacko perdavimo.
59:55, 30 min.: Caloiaro pataiko du taškus su pražanga ir prideda baudos metimą.
59:57, 30 min.: Daviesas pataiko dvi baudas.

„Maccabi“: Tarickas Blackas 12, Scottie Wilbekinas 11, Johny O'Bryantas 9.
„Žalgiris“: Leo Westermannas 12, Aaronas White'as ir Thomasas Walkupas po 10.

Westermanno ir Walkupo patemptas „Žalgiris“ trečiajame kėlinyje spurtavo 16:1, per šią atkarpą pataikydamas visus 3 mestus tritaškius, ir grįžo į rungtynes. Kauniečiai per ketvirtį surinko 21 tašką, o du minėti gynėjai kartu pelnė 11 taškų.

61:57, 31 min.: Zoosmano dvitaškis, pradedantis lemiamą ketvirtį.
65:60, 32 min.: Caloiaro ir Wilbekino dvitaškiai, Grigonio tolimas metimas.
65:61, 32 min.: White'o baudos metimas.
67:61, 33 min.: Blackas pataiko dviejų taškų vertės metimą.

Neatkovojami kamuoliai žudo „Žalgirį“. „Maccabi“ kartojo jau 8 metimus, kai „Žalgiris“ gynyboje sugriebė vos 10 kamuolių. Apskritai, kauniečiai kovą dėl kamuolių pralaimi 15-28.

67:65, 34 min.: Daviesas pelno keturis taškus iš eilės.
72:65, 34 min.: Blacko dvitaškis ir Dibartolomeo tritaškis.
74:65, 35 min.: Dibartolomeo pataiko dvitaškį.
74:67, 36 min.: Walkupo dvitaškis.
76:69, 36 min.: Tyusas pataiso komandos draugo metimą, Daviesas pataiko tritaškį.
76:72, 36 min.: Grigonis pataiko dvitaškį su pražanga ir realizuoja baudos metimą.
76:74, 37 min.: Westermannas pataiko du baudų metimus.
77:74, 38 min.: Wilbekinas įmeta vieną baudą.
77:76, 38 min.: Daviesas pataiko dvi baudas.
79:78, 38 min.: Wilbekinas pataiko du baudų metimus, o Daviesas deda iš viršaus.
79:80, 38 min.: Westermannas perima kamuolį ir greitoje atakoje pataiko iš po krepšio, taip išvesdamas „Žalgirį“ į priekį.

„Žalgiris“ ekstremaliai mažina penketą, žaisdami su keturiais gynėjais (Leo, Walkupas, Grigonis ir Milaknis) bei Daviesu ir tai tampa rungtynes laužiančia formule. Daviesas antroje mačo dalyje surinko 12 taškų, kai iki tol nebuvo pelnęs nė taško.

81:83, 39 min.: Blackas pataiko dvitaškį, o Milaknis atsako tolimu metimu.
83:85, 40 min.: dvi Walkupo baudos ir Wilbekino dvitaškis.

„Maccabi“ komanda „Menora Mivtachim“ arenoje pasitinkama daina „Na na na hey hey Goodbye“, tik vietoje paskutinio žodžio dainuojama „Maccabi“. Visgi šios dienos rungtynes geriau apibūdintų būtent tas žodelis „Goodbye“. Komandai, kuri šiandien pralaimės, sezonas Eurolygoje bus praktiškai baigtas. Teoriškai gal dar ne, bet kažko tikėtis po pralaimėjimo būtų beprotiška.