12:34 5 2-2 0-0 1-1 1 2 0 1 0 7
18:08 5 2-3 0-0 1-2 4 1 2 2 0 6
74 28-43 2-11 12-15 35 16 5 15 6 74
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Lietuvos rinktinės startinis penketas: Mindaugas Kuzminskas, Rokas Giedraitis, Jonas Valančiūnas, Marius Grigonis ir Mantas Kalnietis.

0:2, 1 min.: Grigonis pelno pirmuosius mačo taškus.
0:5, 2 min.: Valančiūnas pelno du taškus su pražanga.
2:5, 3 min.: Lizas atidaro Dominikos Respublikos taškų sąskaitą.
2:9, 4 min.: Valančiūnas pelno keturis taškus iš eilės.

Tomas Vanagas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Nandzinge (Kinija)
Iš pirmųjų šešių Lietuvos rinktinės metimų keturis iš jų atliko Jonas Valančiūnas, pataikęs visus tris dvitaškius iš prametęs vieną tritaškį. Be jo po vieną metimą atliko Grigonis ir Kalnietis, o kiti krepšio neatakavo.

4:9, 4 min.: Rojas pataiko dvitaškį.
4:11, 5 min.: Kalnietis prasiveržimą užbaigia taškais.
4:13, 5 min.: Kuzminskas krauna iš viršaus.
4:15, 6 min.: Devintas Valančiūno taškas.
4:17, 7 min.: Valančiūnas realizuoja baudas.
10:17, 8 min.: Rojas ir Mendoza smeigia po tritaškį.
12:19, 8 min.: Kuzminskas ir Montero keičiasi taškais.
14:19, 10 min.: Robertsas taškais užbaigia kėlinį.

Dominikos Respublikos rinktinė: Sadielas Rojas 5, Rigoberto Mendoza 3.
Lietuvos rinktinė: Jonas Valančiūnas 11 (7 atk. kam., 18 naud. bal.), Mindaugas Kuzminskas 4, Mantas Kalnietis ir Marius Grigonis – po 2.

Jono Valančiūno sąskaitoje jau yra 18 naudingumo balų, kai visos varžovų komandos – 14. Centras žaidė visą pirmąjį kėlinį ir pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 3/3 baudos), sugriebė 7 kamuolius, blokavo metimą ir perėmė kamuolį. Nuo antrojo kėlinio pradžios jį pakeitė Jankūnas.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Nandzinge
Nieko nebelemiančiose rungtynėse Dainius Adomaitis naudoja kitokią nei įprasta rotaciją. Pavyzdžiui, Rokas Giedraitis ir Mindaugas Kuzminskas pirmą kartą čempionate dvikovą pradėjo starto penkete, o Jonas Valančiūnas visą ketvirtį žaidė be keitimo. Domantas Sabonis pirmajame kėlinyje net nepasirodė, nėra jo aikštėje ir antrojo ketvirčio pradžioje.

14:21, 12 min.: Ulanovas pelno pirmuosius savo taškus.
17:21, 13 min.: Mendoza pelno du taškus su pražanga.
17:24, 13 min.: Mačiulis realizuoja baudą, Lekavičius prideda du taškus.
17:26, 14 min.: Lekavičius didina lietuvių persvarą.
19:28, 14 min.: Vargas ir Lekavičius keičiasi taškais.

Panašu, kad bent pirmoje rungtynių pusėje Domantas Sabonis nežais. Sužaidus 14 minučių į aikštę grįžta Paulių Jankūną keičiantis Jonas Valančiūnas, o Sabonis lieka sėdėti suolo gale. Visi kiti 11 krepšininkų jau pasirodė aikštėje.

22:28, 15 min.: Lizas pataiko iš toli.

Lietuva beveik nesiremia tritaškiais. Per 15 minučių atliktas vos vienas šūvis, o jo autorius yra Valančiūnas. Dominikos Respublika realizavo 3 tritaškius iš 9. Mūsiškiai žaidimą grindžia dvitaškiais, kurių yra įmetę 57 proc. – 12 iš 21.
Čempionate Lietuvos rinktinė vidutiniškai meta po 18,5 tritaškio ir pagal šį skaičių tarp 32 komandų užima priešpaskutinę vietą. Galimai po šio mačo vidurkis nukris į paskutinę poziciją, kurioje dabar yra Iranas (vid. po 17,4 išmesto tritaškio).

24:28, 16 min.: Lizas realizuoja baudas.
24:30, 16 min.: Butkevičius krauna iš viršaus.
24:32, 17 min.: Kuzminskas prasiveržimą užbaigia taškais. Dominikos Respublika prašo minutės pertraukėlės.
24:34, 18 min.: Valančiūnas didina mūsiškių persvarą iki dviženklio skaičiaus.
24:36, 19 min.: Aštuntasis Kuzminsko taškas.
24:38, 19 min.: Valančiūnas tęsia dominavimą pelnydamas du taškus su pražanga. Baudos metimas skrieja pro šalį.

Dominikos Respublikos rinktinė: Victoras Lizas 7 (2/10 metimai), Rigoberto Mendoza 6, Sadielas Rojas 5.

Lietuvos rinktinė: Jonas Valančiūnas 15 (9 atk. kam., 3 blk., 25 naud. bal.), Mindaugas Kuzminskas 8, Lukas Lekavičius 6.

Dominikos Respublika per pirmuosius du kėlinius iš žaidimo įmetė 8 šūvius iš 30 (27 proc.). Mūsiškiai prametė visus tris tritaškius, tačiau dvitaškius atakuoja 59 proc. tikslumu (17/26).

26:40, 21 min.: Vargas ir Valančiūnas apsikeičia taškais.
28:40, 22 min.: Vargas krauna kamuolį iš viršaus.
28:41, 23 min.: Ulanovas pataiko vieną baudą iš dviejų.
30:41, 23 min.: Mendoza pelno du taškus.
32:41, 24 min.: Vargas mažina lietuvių pranašumą iki vienženklio skaičiaus.
34:41, 25 min.: Solano atidaro savo taškų sąskaitą, Adomaitis prašo minutės pertraukėlės.
34:44, 25 min.: Lekavičius smeigia pirmąjį lietuvių tritaškį.
34:46, 26 min.: Lekavičius toliau renka taškus.
37:48, 27 min.: Baezas smeigia tritaškį, Lekavičius atsako dviem taškais.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Nandzinge (Kinija)
Visus 6 metimus pataikęs Lukas Lekavičius savo sąskaitoje turi 13 taškų. Jis visose pasaulio čempionato rungtynėse surinko dviženklį taškų skaičių ir yra vienintelis toks žaidėjas rinktinėje.

39:48, 29 min.: Robertsas krauna iš viršaus.
39:52, 30 min.: Lekavičius tęsia dominavimą surinkdamas keturis taškus iš eilės.

Dominikos Respublikos rinktinė: Rigoberto Mendoza ir Eloy Vargas – po 8, Victoras Lizas 7 (2/11 metimai).
Lietuvos rinktinė: Lukas Lekavičius (7/7 dvit.) ir Jonas Valančiūnas (10 atk. kam., 26 naud. bal.) – po 17, Mindaugas Kuzminskas 8.

41:52, 31 min.: Solano dvitaškiu atidaro kėlinį.
41:55, 31 min.: Butkevičius pelno du taškus su pražanga.
41:57, 32 min.: Dešimtas Kuzminsko taškas.
41:59, 33 min.: Kuzminskas pelno du taškus.
43:61, 35 min.: Mendoza ir Valančiūnas keičiasi taškais.
43:64, 35 min.: Kalnietis pataiko iš toli.
46:66, 36 min.: Rojas ir Jankūnas renka taškus.
48:66, 37 min.: Montero pelno du taškus.
48:68, 38 min.: Ulanovas atsako tritaškiu.
51:68, 38 min.: Rojas pataiko iš toli.

Lietuvos rinktinės sirgaliai priešpaskutinę mačo minutę pradėjo skanduoti „Fu*k you, FIBA“. Pakankamai tylioje arenoje tai buvo tikrai puikiai girdima.