3:0, 2 min.: Brazdeikis rungtynes pradeda tritaškiu.
5:0, 3 min.: Gražus Šmito puskablis.
7:0, 4 min.: Šmito baudos.
7:2, 4 min.: Thomaso taškai.

Martynas Žiūrys, BasketNews žurnalistas „Žalgirio“ arenoje
Milano krepšininkai per pirmąsias 5 minutes pataikė vos 1 iš 3 dvitaškių ir prametė visus 6 tolimus metimus. Žalgiriečiai laimi atkarpą 7:2, kurioje Rolands Šmits pridėjo 4 taškus, o Ignas Brazdeikis įmetė tolimą metimą.

Lukas Malinauskas, BasketNews žurnalistas „Žalgirio” arenoje
Tragiška „Emporio Armani” pradžia Kaune: iš žaidimo tikslą pasiekė vos 1 metimas iš 10 (1/4 dvit., 0/6 trit.) ir per 6 minutes pelnyti vos 2 taškai.

7:4, 7 min.: Hineso taškai.
9:4, 7 min.: Ulanovo dvitaškis.

Pirmieji keitimai „Žalgirio” komandoje – sužaidus septynias minutes keičiami net trys žaidėjai: Kevarriusą Hayesą, Igną Brazdeikį ir Rolandą Šmitą keičia Arnas Butkevičius, Laurynas Birutis ir Tyleris Cavanaugh.

10:6, 8 min.: Evanso bauda, Thomaso dėjimas.
10:9, 9 min.: Pangoso tritaškis.
12:11, 9 min.: Cavanaugh dvitaškis. Voitgmanno dvitaškis.
14:11, 10 min.: Biručio baudos.
16:11, 10 min.: Biručio baudos.

„Žalgiris“: Laurynas Birutis ir Rolands Šmits po 4, Ignas Brazdeikis 3.

„Emporio Armani“: Deshaunas Thomasas 4, Kevinas Pangosas 3.

Likusioms 3 kėlinio sekundėms į aikštę išėjęs Karolius Lukošiūnas atliko puikų darbą gynyboje – jis išmušė kamuolį iš varžovo rankų ir sustabdė Milano ekipos paskutinį ketvirčio išpuolį.

19:11, 11 min.: Lekavičiaus dvitaškis su pražanga.
19:13, 12 min.: Voitgmanno dėjimas.
19:15, 15 min.: Davieso sunkūs taškai.
22:15, 15 min.: Evanso tritaškis.
22:16, 15 min.: Melli bauda.

Po kauniečių krepšiu prasiveržęs Nicolo Melli atlikinėjo perdavimą laisvam žmogui, tačiau Keenanas Evansas spėjo pasiimti pražangą. Visgi teisėjas šią pražangą traktavo kaip metimo metu. Edgras Ulanovas pripuolęs prie teisėjo bandė paaiškinti situaciją, bet Melli vis tiek stojo mesti dviejų baudų, iš kurių tik vieną pataikė.

24:18, 17 min.: Melli ir Evansas keičiasi taškais.
26:18, 17 min.: Alviti nesportinė pražanga. Brazdeikio baudos.
29:18, 17 min.: Cavanaugh tritaškis.

Jonas Miklovas, BasketNews žurnalistas „Žalgirio” arenoje
Atrodo, kad Duško Ivanovičius tapo Milano klubo treneriu ir surengė jiems 6,5 val. treniruotes. Bent tris. „Emporio Armani” tritaškiai šiandien apgailėtinai skrieja pro šalį – tai per trumpi, tai per stiprūs, tai per kreivi. Seniai neteko matyti tiek daug laisvų, bet beviltiškų metimų. 1/13 per 17 žaidimo minučių.

Į priekį bėgančiam Ignui Brazdeikiui už rankos griebęs Davide Alviti baudžiamas nesportine pražanga, kuri Milano komandai kainuoja penkis taškus paeiliui. Brazdeikis pataikė abi baudas, o Tyleris Cavanaugh iš kampo smeigė tritaškį. „Žalgiris” pirmąkart atitrūksta per dviženklę persvarą – 29:18, o Messina iškart griebiasi pertraukėlės.

29:20, 18 min.: Pangoso taškai.
29:21, 19 min.: Pangoso bauda.
32:24, 20 min.: Evanso tritaškis. Pangoso tritaškis.
34:24, 20 min.: Šmito taškai.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 9, Rolands Šmits 6, Ignas Brazdeikis ir Tyleris Cavanaugh po 5.

„Emporio Armani“: Kevinas Pangosas 9, Deshaunas Thomasas ir Johannesas Voitgmannas po 4.

„Žalgirio” pranašumas prieš tokį tragiškai žaidžiantį Milano klubą turėjo būti kur kas didesnis, tačiau Maksvyčio auklėtiniams sunkiai sekasi užtikrinčiau pasinaudoti gaunamomis progomis. Žalgiriečiai suklydo 7 kartus, kai svečiai iš Milano – 3. „Armani Exchange” pataikymas iš žaidimo siekia vos 32,3 proc. (10 iš 31). Kauniečiai realizavo 10 iš 28 metimų (35,7 proc.), bet beveik trečdalį taškų surinko baudomis – įmetė 10 iš 11. Italai baudomis surinko 2 taškus, metė 4 baudas.

34:26, 21 min.: Hallo baudos.
36:28, 22 min.: Thomaso taškai. Šmito dvitaškis.
38:28, 23 min.: Evanso taškai.
41:28, 24 min.: Evanso tritaškis.

Nors svečiai iš Milano buvo nukirpę deficitą iki 6 taškų (28:34), tačiau Keenanas Evansas kelia „Žalgirio“ sirgalius iš savo vietų. Iš pradžių gynėjas prasiveržęs pataiko sudėtingą metimą po krepšiu, o vėliau per rankas smeigia dar sudėtingesnį tritaškį, kuris suteikia žalgiriečiams rekordinį 13 taškų pranašumą.

41:30, 25 min.: Pangoso taškai.
43:30, 26 min.: Lekavičiaus taškai.
45:33, 28 min.: Hallo tritaškis, Biručio taškai.
47:36, 29 min.: Mitrou-Longo tritaškis, Biručio dvitaškis.
47:39, 30 min.: Mitrou-Longo tritaškis.
49:39, 30 min.: Evanso dvitaškis.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 16, Laurynas Birutis ir Rolands Šmits po 8, Lukas Lekavičius, Ignas Brazdeikis ir Tyleris Cavanaugh po 5.

„Emporio Armani“: Kevinas Pangosas 11, Deshaunas Thomasas ir Nazas Mitrou-Longas po 6.

Devonas Hallas pataiko vieną tritaškį, Nazas Mitrou-Longas – du ir Milano komanda per pusantros minutės surinko 9 taškus, kai iki tol per pusaštuntos minutės trečiajame kėlinyje įmetė vos šešis taškus. Iki šios tritaškių serijos italai buvo pataikę 2 iš 18 tolimų metimų. Per tris ketvirčius iš viso realizavo 5 iš 22 (22,7 proc.)

50:42, 31 min.: Lekavičiaus bauda. Alviti tritaškis.
50:45, 32 min.: Mitrou-Longo tritaškis.

„Emporio Armani” buvo pataikę 2/17 tritaškių, kai prapliupo taikliais metimais trečio kėlinio pabaigoje. Nuo tada jie realizavo 5 tritaškius iš 7 ir taip pelnė visus 15 savo taškų per šią atkarpą.

53:49, 33 min.: Evanso tritaškis. Alviti dvitaškis. Voigtmanno dėjimas.
55:49, 35 min.: Iggy taškai.
57:49, 36 min.: Butkevičiaus perimtas kamuolys ir taškai.
60:49, 37 min.: Butkevičiaus tritaškis.
62:49, 38 min.: Evanso baudos.
62:52, 38 min.: Mitrou-Longo baudos.
62:55, 39 min.: Mitrou-Longo dvitaškis su pražanga.
63:58, 39 min.: Ulanovo bauda, Hallo tritaškis.